Završna konferencija :: projekt "Izobrazba kao priprema za posao u ukrasnoj hortikulturi"

Nositelj projekta je Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet, a partneri na projektu  su Udruga za promicanje  istih mogućnosti  (UPIM) te Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava.

Cilj projekta  je izobrazba edukatora koji rade s osobama s invaliditetom u području ukrasne hortikulture,  čime edukatori stječu mogućnost  pružanja znanja i vještina svojim korisnicima te ih tako čine konkurentnijima na tržištu rada i omogućavaju im lakše zapošljavanje.

Na konferenciji  ce se prikazati  vrijedni  rezultati  postignuti  projektom te  održati  kratka  stručna izlaganja predstavnika institucija  značajnih u životu i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

edukosi_program.pdf

Mrežne stranice projekta: www.edukosi.hr