Natječaj ERASMUS+ :: Mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka :: ak. god. 2015./16.

Natječaj se može pronaći na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu: www.unizg.hr

Rok za prijavu: 5. ožujka 2015. godine (12:00 sati – podne).

Dodatne informacije te predaja prijava:  Uredu za međunarodne odnose - UMO (u zamjenu ECTS koordinatora)! (umo@agr.hr, 01 239 4043, V paviljon, 3. kat).

Na Agronomskom fakultetu bit će održan Erasmus+ informativni sastanak na kojem će biti prezentiran postupak prijave, upute za ispunjavanje potrebne dokumentacije, kriteriji za prijavu te sastavljanja rang liste studenata. Ujedno ćemo prezentirati proceduru nakon dobivanja Erasmus+ stipendije i prijave na strano sveučilište. Sastanak će se održati u srijedu, 25. veljače 2015. godine, a o točnom vremenu i mjestu održavanja sastanka bit ćete obaviješteni naknadno.