Održana prezentacija projekta "sagra"

U petak, 20. veljače 2015. je u kino dvorani Ministarstva poljoprivrede održana prezentacija projekta “Utjecaj poljoprivrede na onečišćenje površinskih i podzemnih voda u RH” čiju izradu su financirale Hrvatske vode. U ime autora, rezultate projekta je predstavio voditelj prof. dr. sc. Davor Romić s Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Nositelj aktivnosti je Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, a suradničke institucije Sveučilište J.J. Strossmayera Poljoprivredni fakultet Osijek, OIKON d.o.o. Zagreb i Hrvatski geološki institut Zagreb.

Prezentaciji je uz ministra poljoprivrede Tihomira Jakovinu sa suradnicima, pomoćnice ministra zaštite okoliša i prirode Marije Šćilac Domac sa suradnicima i pomoćnika ministra znanosti, obrazovanja i sporta Ivana Pejića te predstavnika Hrvatskih voda prisustvavalo više od 150 predstavnika različitih institucija zainteresiranih za temu prezentacije.

Nakon prezenatcije uslijedila je duga rasprava, a pitanja i komentari upućeni su voditelju i svim nositeljima pojedinih dionica projekta.

Sažetak projekta

Projekt ima akronim i logo

prezentacija projekta "sagra" | 20. veljače 2015.