Rezultati Natječaja :: Međunarodne ljetne škole

Natječaj za pohađanje ERASMUS+ međunarodnih ljetnih škola:

1. „International Summer School on Land degradation in Italy” na „University of  Molise”, Campobasso, Italija. :: 5. – 10. lipnja 2017. godine
  2. „International Summer School on Land degradation in Slovakia” na „Slovak University of Agriculture”, Nitra, Slovačka. :: 26. lipnja– 1. srpnja 2017. godine
  3. „International Summer School on Land degradation in Kirghizstan” na „Kyrgyz State Technical University”, Biškek, Kirgistan. :: sredina srpnja, 2017. trajanje  5  dana

Rezultati Natječaja za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Italy"

Temeljem odluke Povjerenstva za odabir studenata donosi se rang lista studenata prijavljenih na Natječaj za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Italy" koja će se od 5. – 10. lipnja 2017. godine na  "University of  Molise", Campobasso, Italija.

Natječaj je objavljen 14. ožujka 2017. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta. Zaprimljeno je ukupno 10 prijava studenata. Na temelju prosjeka ocjena i razine znanja engleskog jezika te dosadašnjeg sudjelovanja u programima razmjene, Povjerenstvo odobrava pohađanje ljetne škole za tri studenta sukladno niže navedenoj rang listi.

1. Tržec Katarina
2. Botica Ivan Niko
3. Horvatić Vito
4. Roher Monika
5. Međugorac Terezija
6. Zubac Josip
7. Krevh Vedran
8. Tot Anja
9. Tarandek Anja
10. Bogdan Sven

Ukoliko netko od odabranih studenata odustane od pohađanja ljetne škole, rang lista se pomiče, a o čemu će studenti biti pravodobno obaviješteni. Odabrani studenti su obvezni do 4. travnja 2017. potvrditi odlazak na ljetnu školu zbog potpisivanja ugovora o stipendiji.

Rezultati Natječaja za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Slovakia"

Temeljem odluke Povjerenstva za odabir studenata donosi se rang lista studenata prijavljenih na Natječaj za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Slovakia" koja će se od 26.lipnja – 1.srpnja 2017. godine na "Slovak University of Agriculture", Nitra, Slovačka.
Natječaj je objavljen 14. ožujka 2017. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta. Zaprimljeno je ukupno 9 prijava studenata. Na temelju prosjeka ocjena i razine znanja engleskog jezika te dosadašnjeg sudjelovanja u programima razmjene, Povjerenstvo odobrava pohađanje ljetne škole za tri studenta sukladno niže navedenoj rang listi.

1. Zubac Josip
2. Tot Anja
3. Bogdan Sven
4. Tarandek Anja
5. Roher Monika
6. Tržec Katarina
7. Krevh Vedran
8. Međugorac Terezija
9. Kurtović Katarina

Rezultati Natječaja za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Kirghizstan"

Temeljem odluke Povjerenstva za odabir studenata donosi se rang lista studenata prijavljenih na Natječaj za pohađanje međunarodne ljetne škole "International Summer School on Land degradation in Kirghizstan" koja će se održati sredinom srpnja 2017. godine "Kyrgyz State Technical University", Biškek, Kirgistan.
Natječaj je objavljen 14. ožujka 2017. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta. Zaprimljeno je ukupno 6 prijava studenata. Na temelju prosjeka ocjena i razine znanja engleskog jezika te dosadašnjeg sudjelovanja u programima razmjene, Povjerenstvo odobrava pohađanje ljetne škole za tri studenta sukladno niže navedenoj rang listi.

1. Zrnić Marija
2. Krevh Vedran