Treći Dani karijera na Agronomskom fakultetu

Centra za podršku studentima i karijerno savjetovanje Agronomskog fakulteta treću godinu za redom organizira Dane karijera s ciljem uspostavljanja bolje usluge savjetovanja u karijeri te povezivanja akademskog i poslovnog sektora.

Studenti i svi zainteresirani imaju priliku sudjelovati na radionicama te naučiti kako si povećati šanse za dobivanje posla kvalitetnim životopisom, o čemu sve treba voditi brigu prilikom razgovora s potencijalnim poslodavcima, kako održati izvrsnu prezentaciju koja odgovara najvišim profesionalnim standardima te kako upravljati emocijama i spriječiti konflikte na radnom mjestu. Osim zanimljivih radionica predstaviti će se brojni poslodavci koji će svim zainteresiranim dati informacija koje su vještine i kompetencije potrebne za uspjeh na tržištu rada. Manifestacija će završiti okruglim stolom "Kakva nas budućnost čeka ako na mladima svijet ostaje".

Više u programu