Podizanje kvalitete izvedbe visokoškolske nastave

S ciljem podizanja kvalitete izvedbe visokoškolske nastave, Agronomski fakultet organizira ciklus predavanja i radionica namijenjenih svim nastavnicima i suradnicima u nastavi koji žele usavršiti svoje nastavne vještine i kompetencije.

Održati će se dva predavanja i radionice na temu:

• Pozitivna komunikacija kao temelj za dobru suradnju (10.11.2017.)
  • Uloga motivacije u poučavanju i učenju (17.11.2017.)

Predavanja i radionice održati se se u Velikoj vijećnici s početkom u 09.00 sati. Predavanja će trajati 45 minuta, radionice 60 minuta.

Prijave do 08.11.2017. putem mail adrese kvaliteta@agr.hr uz obavezan naslov maila: Radionice za nastavnike.

Nakon završene radionice, sudionicima će se izdati potvrda o sudjelovanju.

Sudjelovanje na radionici vrednuje se za ispunjavanje internog kriterija za izbor u znanstveno-nastavno zvanje izvanredni profesor (završena edukacija za razvoj nastavničkih kompetencija) u onolikom broju sati koliko traje radionice .