Predavanja :: prof. Martin van den Toorn

Datum održavanja: -

Studij Krajobrazna arhitektura ova tjedan ponovno, po drugi puta, ugošćuje eminentnog krajobraznog arhitekta i profesora Martin van den Toorna s Delft University of Technology (Nizozemska), koji poučava i na Ecole Nationale Supérieure du Paysage de Versailles ( Francuska) i na Fakultetu krajobrazne arhitekture Szent István Egyetem iz Budimpešte (Mađarska). Sudjeluje u pripremama internacionalnog projekta istraživanja srednjoeuropskih povijesnih parkova 19. stoljeća u koji će biti uključeno devet zemalja (uključivo naš Fakultet i naš Studij KA),  a voditi će ga Fakultet krajobrazne arhitekture iz Budimpešte.

Profesor Martin van den Toorn sudjelovat će na nastavi oblikovnih predmeta studija Krajobrazna arhitektura, a održat će i dva zanimljiva predavanja:

• srijeda, 8.11.2017. :: 12:30h :: dvorana Vib :: The role of hand drawing in basic design education in the digital age
  • četvrtak, 9.11.2017. :: 11:00h :: Haulikov ljetnikovac :: Site analysis, landscape analysis: in search on an explicit methodology

Fotografije s prošlogodišnje nastave i predavanja:

Predavanja :: prof. Martin van den Toorn