Školska knjiga i Agronomski fakultet imaju čast pozvati Vas na
Predstavljanje knjige "Vrt u individualnoj rezidencijalnoj arhitekturi" prof. dr. sc. Branke Aničić.

Predstavljnje će se održati u srijedu, 6. prosinca 2017. godine, u 14 sati na Agronomskom fakultetu, Svetošimunska cesta 25, u Vl. paviljonu, u dvorani Vl b.

Skupu će se prigodnim riječima obratiti dekan prof. dr. sc. Zoran Grgić.

O knjizi će govoriti prof. dr. sc. Davorin Gazvoda, mag. ing. kraj. arh., Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani, Oddelek za krajinsko arhitekturo, prof. dr. sc. Boris Morsan, dipl. ing. arh., Arhitektonski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. art Stanko Stergaršek, dipl. ing. arh., Zavod za ukrasno bilje, krajobraznu arhitekturu i vrtnu umjetnost Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, i autorica prof. dr. sc. Branka Aničić.

Predstavljanje će voditi urednica Snježana Bakarić Palička.

Zainteresirani će posjetitelji moći kupiti knjigu po prigodnoj cijeni.

Veselimo se Vašem dolasku!