AgroAdvent 2017.

Klub studenata Agronomskog fakulteta drugu godinu za redom organizira božićni sajam „AgroAdvent“ koji će se održati 14.12.2017. u predvorju VI. paviljona sa svečanim otvorenjem u 10:00 sati.

Ovo je događaj koji okuplja studente Agronomskog fakulteta koji se aktivno bave poljoprivredom kako bi predstavili i promovirali svoje proizvode, a svakom izlagaču u tu svrhu besplatno osiguravamo izložbeni prostor. U sklopu sajma će se održati i humanitarna akcija u kojoj ćemo prikupljati sredstva kojima ćemo pokušati osigurati potrepštine djeci iz SOS Dječjeg sela Lekenik.

Svi zainteresirani izlagači moraju ispuniti kratku prijavnicu koju prilažemo na kraju teksta zaključno s datumom 10.12.2017. do 22:00 sata. Za sva dodatna pitanja i informacije stojimo na raspolaganju svakim danom od 8 do 15 sati u prostorijama Kluba studenata Agronomskog fakulteta ili  putem maila na  ksa.kontakt@gmail.hr.

Link na prijavnicu za izlagače:  https://goo.gl/forms/ahqcIDuN3xDHdLbl2

AgroAdvent Program