STEM stipendije 2017. :: Pomicanje rang liste

VAŽNO! Pomicanje rang liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju

U petak, 15. prosinca 2017. godine, pomaknute su rang-liste studenata koji su ostvarili pravo na STEM stipendiju.

Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti trebali bi primiti obavijest o ostvarivanju prava na stipendiju preko adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr. Postoji mogućnost da u sustavu nije evidentirana e-mail adresa koju student koristi te ne će primiti poruku, pa vas molimo da na poveznici https://stemstipendije.mzo.hr studenti putem svoje jedinstvene identifikacijske oznake svakako provjerite je li i vaše ime na rang-listi dobitnika.

Ukoliko student koji je ostvario pravo na državnu STEM stipendiju želi prihvatiti stipendiju, mora u roku od 5 dana od slanja obavijesti (21. prosinca do 12:00 h) označiti izjave koje prethode prihvaćanju Uvjeta stipendiranja te upisati svoj IBAN žiro-računa. Prihvaćanje Uvjeta stipendiranja smatra se činom sklapanja ugovora.

Ukoliko u navedenom roku student ne prihvati Uvjete stipendiranja, smatrat će se da ne prihvaća državnu stipendiju.

U slučaju nekih poteškoća, upit možete poslati  na referada@agr.hr ili se javiti gđi. Lovorki Kovačić u referadu.