Natječaj :: AMAC-UK 2018. / Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet

Natječaj :: AMAC-UK 2018.

Dugogodišnja članica Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu, AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj) i ove godine raspisuje Natječaj za Nagradu AMAC-UK 2018. i Nagradu "Nenad Bićanić" za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu (UK) u iznosu od 1.000 GBP svaka.

Kandidat za Nagradu AMAC-UK i Nagradu "Nenad Bićanić" mora biti student na doktorskom studiju jednog od sveučilišta u Republici Hrvatskoj ili liječnik na specijalizaciji u Republici Hrvatskoj. Osoba treba imati hrvatsko državljanstvo i stalni boravak i/ili radni odnos u Republici Hrvatskoj.

Obrazac za prijavu i više informacija možete naći na mrežnoj stranici Saveza ALUMNI UNIZG: www.unizg.hr

rok za prijavu: 28. travnja 2018.