Radionica za mlade :: web novinarstvo

Udruga VANG te poziva na radionicu web novinarstva

iskoristi priliku - usvoji nova znanja i vještine iz web novinarstva
06. - 09. ožujka 2018.

Suvremena Informacijsko-komunikacijska tehnologija svakodnevno povezuje različite interesne skupine, osobito mlade. Istodobno u porastu je i razvoj građanskog novinarstva, osobito prisutan putem društvenih mreža. S ciljem kvalitetnog razvoja ovog oblika novinarstva ukazuje se potreba za stalnim praćenjem trendova u novinarstvu i razvojem medijske kulture kroz usvajanje suvremenih novinarskih znanja i vještina.

S ciljem razvoja kompetencija i kvalitetnog djelovanja kroz komunikacijske platforme, VANG ovog puta organizira radionicu web novinarstva, namjenjenu mladima, koji djeluju ili se žele aktivno baviti web novinarstvom.

Program je besplatan, a namijenjen je mladima /studentima i učenicima trećih i četvrtih razreda srednjoškolskih ustanova/ ali i onima kojima novinarstvo nije samo poziv, već i područje interesa.

Prijave i upiti: vang@vang.hr

objava