Studentice Agronomskog fakulteta dobitnice godišnje nagrade za sport

U organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog Saveza održana je 22. ožujka 2018. godine u auli Rektorata, dodjela godišnjih nagrada u ak. god 2016/17 zaslužnim sportašima, osvajačima medalja na međunarodnim natjecanjima koji su branili boje Sveučilišta u Zagrebu. Među njima su i naše tri vrijedne studentice Martina Krog, Mihaela Horvat i Natalija Hubak članice futsal reprezentacije Sveučilišta u Zagrebu. Proglašene su u kategoriji: "Kolektiv zaslužan za doprinos razvoju akademskog sporta". Osim toga, Martina Krog je dobila nagradu u kategoriji: "Pojedinci zaslužni za doprinos razvoju akademskog sporta". Martina je osim što igra za fakultetsku ekipu, sa sveučilišnom reprezentacijom osvojila studentsko prvenstvo Hrvatske na kojem je proglašena najboljom igračicom te je kao članica kluba Alumnus osvojila nacionalno seniorsko prvenstvo te turnir Kutija šibica. Čestitamo našim studenticama koje su ujedno članice fakultetske futsal ekipe Agronomskog fakulteta koja na najbolji način promovira Agrononomski fakultet u akademskom sportu.

Dodjela godišnjih nagrada u ak. god 2016/17
Futsal :: Martina Krog