HAED :: 2. studentska konferencija

Hrvatska pivarska scena posljednjih godina doživjela je svojevrsni "boom!" zahvaljujući rastu proizvodnje i potražnje za craft pivom.  Craft pivo je sve češće omiljeno piće svim generacijama, a mnogima nije samo to, već i način života.

Ukoliko ste i vi ljubitelj craft pive pridružite nam se 24.travnja 2018. na 2. studentskoj konferenciji naziva "Hrvatska pivarska revolucija" koju organizira Hrvatsko agroekonomsko društvo na Agronomskom Fakultetu u Zagrebu! Iz prve ruke saznajte odgovore na sva pitanja koja vas zanimaju o proizvodnji pive, craft pivarstvu, beer festivalima i slično.

Vrsni pivski znalci koji doslovno žive pivu, poput Andreja Čapke (Zmajska pivovara), Ivana Naukovića (Pivovara Medvedgrad), Kreše Marića (Daruvarska pivovara), Jakova Kolege (Agrarno savjetovanje), Gorana Kramarića i Ribafisha (Domagoj Jakopović), samo su neki od Hrvata koji su promijenili ovu brzo rastuću scenu. Ne propustite ih čuti i obogatiti svoje pivsko znanje!

Za konferenciju se možete prijaviti ovdje (broj sjedala je ograničen): https://goo.gl/forms/ewQBKIB9CLmR8wZR2

Poziv

Program konferencije:

• 14:00-14:10 Otvaranje skupa, pozdravne riječi predsjednika Društva, dekana Agronomskog fakulteta i organizatora
  • 14:10-14:40 Goran Kramarić: Proizvodnja piva
  • 14:40-15:00 pauza za snack
  • 15:00-16:00 Panel rasprava na temu "Kako su craft pive promijenile pivarsku scenu?"
    Sudionici::
    • Domagoj Jakopović Ribafish
    • Andrej Čapka, Zmajska pivovara
    • Ivan Nauković, Pivovara Medvedgrad
    • Krešo Marić, Daruvarska pivovara
    • Jakov Kolega, Agrarno Savjetovanje
  • 16:00-16:30 Rasprava
  • 16:30 - Druženje studenata i predavača

Vidimo se 24.04.2018. u 14h na Agronomskom Fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Velika vijećnica, VI. paviljon) na 2. studentskoj konferenciji naziva "Hrvatska pivarska revolucija".