Izložba :: studenata KA u Ljubljani

Datum održavanja: -

U prostoru knjižnice Urbanističkog instituta RS, Trnovski pristan 2, Ljubljana, može se od 24. travnja do 18. lipnja pogledati izložba pod naslovom Projektiranje životnog okoliša za starije.

Originalna projektna rješenja plod su dvogodišnjeg pedagoškog sudjelovanja Urbanističkog instituta RS (doc.dr. Boštjan Kerbler) i Studija krajobrazna arhitektura / Zavod za ukrasno bilje, krajobraznu arhitekturu i vrtnu umjetnost / Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu (izv.prof.art. Stanko Stergaršek, doc.dr. Iva Rechner Dika, mag. Aneta Mudronja Pletenac).

Otvorenje izložbe popraćeno studentskim prezentacijama, je u utorak, 24. travnja 2018. u 13 sati uz sudjelovanje hrvatskih i slovenskih stručnjaka s područja arhitekture, krajobrazne arhitekture, prostornog planiranja i brige o starijima.

pozivnica.pdf
plakat.pdf