AMAC - Alumni FAZ O nama Program rada Popis diplomiranih studenata

Poziv za lovište Prolom

Poštovani/a,

zadovoljstvo mi je pozvati Vas na druženje članova Udruge AMAC - Alumni FAZ te predsjedništva Saveza i predsjednika Alumni udruga Sveučilišta u Zagrebu. Planiran je obilazak lovišta Prolom nedaleko od grada Gline. Polazak je 09.06.2018. godine u 9:00 s Agronomskog fakulteta, s mogućnošću stajanja na Trgu Stjepana Radića 1 (ispred Poglavarstva grada Zagreba) u 9:15. Očekuje nas obilazak lovišta, sakupljanje gljiva, boćanje, belot i lovački gulaš, a okrijepiti ćemo se vinima Agronomskog fakulteta s pokušališta Jazbina. Povratak je planiran za 17:00 i dolazak u Zagreb oko 20:00.

Molim Vas da nam svoj dolazak potvrdite do 04.06.2018. na mail zjanjecic@agr.hr ili alumni@unizg.hr kako bismo stigli na vrijeme sve organizirati.

Predsjednik Udruge
Prof.dr.sc. Zlatko Janječić