Natječaj :: Međunarodna ljetna škola

Natječaj za pohađanje CASEE međunarodne ljetne škole „Sustainable Food Production Chain“ na Warsaw University of Life Sciences, Rogów, Poljska.

16. – 23. srpnja 2018. godine.

Na Natječaj se mogu prijaviti studenti diplomskih studija te studenti završne godine preddiplomskih studija Agronomskog fakulteta. Ljetna škola odvija se u okviru mreže sveučilišta CASEE (ICA Regional Network for Central and South Eastern Europe) te DAFM združenog studijskog programa.

Financiranje:

• Troškovi boravka i prijevoza bit će pokriveni za tri studenta u sklopu CEEPUS programa.

Prijava:

• Ispunjen prijavni obrazac preuzimanje
  • Prijepis ocjena s preddiplomskog i/ili diplomskog studija;
  • Potvrda o znanju engleskog jezika;
  • Motivacijsko pismo na engleskom jeziku do 400 riječi.

Prijave se dostavljaju u UMO, V. paviljon, 3. kat. Prijave s nepotpunom dokumentacijom neće biti razmatrane.

Rok za prijavu: 14. svibnja 2018. godine

Odabir kandidata i rezultati natječaja:

Rangiranje studenata izvršit će se prema prosjeku ocjena (minimalno 3,5 ili viši), razini studija, znanju engleskog jezika i kvaliteti motivacijskog pisma. Rezultati natječaja bit će objavljeni najkasnije do 17. svibnja 2018. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta.

Dodatne informacije:

UMO, telefon: 01 239 3611/4043, e-mail: umo@agr.hr.