Potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava projektu "Uspostava laboratorija za arheogenetiku Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu"

Danas je u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održano svečano potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava programa "Razvoj i jačanje sinergija s horizontalnim aktivnostima programa OBZOR 2020: Twinning i ERA Chairs" projektu "Uspostava laboratorija za arheogenetiku Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu" voditelja prof.dr.sc.Ine Čurika. Ukupna vrijednost projekta je 1.498.595,00 HRK.

Fotogalerija

Potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava projektu "Uspostava laboratorija za arheogenetiku Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu"