Turnir Agronomskog fakulteta u stolnom tenisu

petak, 27.03.2020. :: 9:30 sati :: Dvorana za tjelesni i fitnes

Organizator: Agronomski fakultet
Pokrovitelj: Agronomski fakultet
Mjesto održavanja: Dvorana za tjelesni i fitnes
Pravo natjecanja: Svi zaposlenici/ce i studenti/ce Agronomskog fakulteta
Prijava: do 25.03.2020. u 10:00 na e-mail: bduralija@agr.hr i osobnim dolaskom u kabinet TZK gdje se vrši polog od 50 kn kao garancija da će sudjelovati na turniru. Novac će biti vraćen pri dolasku na turnir. Ukoliko se prijavljeni ne pojavi na turniru nema povrata garancije.

Pravila:

• Svi susreti se igraju na 2 seta u kvalifikacijama, odnosno 3 u glavnom ždrijebu.
  • Ovisno o broju prijavljenih, kvalifikacije se igraju u skupinama po 3 ili 4 igrača, po sistemu svaki sa svakim. Dvoje prvoplasiranih ide u daljnje natjecanje, a pobjednici skupine su nositelji u daljnjem tijeku turnira.
  • Mečeve će suditi igrači koji ne igraju u isto vrijeme.
  • Turnir se igra prema pravilima SOKAZ-a.
  • Igrač se mora sam informirati o vremenu početka mečeva, ukoliko se ne pojavi na stolu, automatski gubi meč.

Za prva tri mjesta organizator će osigurati medalje.

Svi sudionici ovog turnira u stolnom tenisu koji u navedenom terminu imaju druge obveze (zaposlenici i studenti), o tome trebaju obavijestiti organizatora prilikom prijave te odgovorne osobe kako bi im se opravdao izostanak s radnog mjesta tj. nastave za vrijeme odigravanja mečeva.

Organizacijski odbor:
Sanja Ćurković, Boris Duralija, Zoran Luković