Tjelesna i zdravstvena kultura - Radionica o mentalnom zdravlju studenata

U srijedu 28. studenog 2018. godine u 14.00 sati u vijećnici Agronomskog fakulteta održati će se radionica o mentalnom zdravlju studenata. Radionicu organizira Katedra tjelesne i zdravstvene kulture u suradnji s Centrom za zaštitu mentalnog zdravlja djece i mladih Nastavnog zavoda za javno zdravstvo "A. Štampar" i u suradnji sa studentima Agronomskog fakulteta. Idejno rješenje za info poster radionice izradila je Anamarija Pavić, studentica druge godine Krajobrazne arhitekture na čemu joj se zahvaljujemo.

Radionicu će voditi Mirjana Orban, dr. med. spec. psih. i mr. sc. Snježana Šalamon, dipl. soc. rada.Za radionicu je prijavljeno ukupno 30 studenata. Registracija studenata provoditi će se ispred ulaza u Dekanat Fakulteta od 13.50 do 14.00 sati. Na listi čekanja je 6 studentica koje će sudjelovati na radionici ako netko od prijavljenih studenata ne dođe do 14.00 sati. Studenti prve i druge godine studija, koji ne sudjeluju na radionici mogu pročitati materijale koji su poslani putem Merlina.

nastavnici: doc. dr. sc. Sanja Ćurković i izv. prof. dr. sc. Romana Caput-Jogunica