Informativni sastanak :: Programi studentske razmjene

Pozivamo Vas na informativni sastanak za studente na temu Programi studentske razmjene koje administrira Ured za međunarodne odnose (UMO).

Na sastanku će biti predstavljeni programi ERASMUS+ (studijski boravak i stručna praksa), CEEPUS, ESA Farm Experience te druge mogućnosti stipendiranja. Ujedno ćemo predstaviti postupak prijave te procedure koje slijede nakon dobivanja stipendije i povratka s inozemnog sveučilišta.

Kako bi studentima koji su zainteresirani za mobilnost približili cijeli ciklus razmjene u okviru informativnog sastanka predvidjeli smo sljedeće kratke prezentacije studenata koji će predstaviti svoja iskustva koja su imali na studentskoj razmjeni:

• Katarina Kurtović, ERASMUS+ studijski boravak, University of Hohenheim, Njemačka
  • Ema Brijačak, ERASMUS+ stručna praksa, University of Padova, Italija
  • Natalija Carin, CEEPUS, University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austrija

Uz programe studentske razmjene, bit će predstavljene mogućnosti horizontalne mobilnosti, odnosno pohađanja izbornih kolegija poslovnog francuskog, španjolskog i talijanskog jezika na Ekonomskom fakultetu.