Ključni brojevi Strateški plan razvoja Godišnja izvješća Povijest Pravo na pristup informacijama Dokumenti i pravilnici Zakoni Obljetnice 100. obljetnica AFZ 95. obljetnica AF Galerija slika 90. obljetnica AF

Turnir Agronomskog fakulteta u stolnom tenisu

Dana 29.03.2019. godine održan je turnir Agronomskog fakulteta u stolnom tenisu za studente i zaposlenike. Turnir su organizirali doc.dr.sc. Sanja Ćurković, prof.dr.sc. Boris Duralija i prof.dr.sc. Zoran Luković. Sudjelovalo je ukupno 12 natjecatelja koji su odigravali mečeve po grupama pri čemu su najbolji nastavili natjecanje za medalje, dok su ostali odigrali utješni turnir. Odigrano je dosta zanimljivih mečeva u kojima su detalji odlučivali tko će pobijediti. Konačni poredak nakon razigravanja bio je:

1. mjesto Zoran Luković
  2. mjesto Anita Duvančić