Animacija i korporativne igre „AFZ 100“

18.05.2019. :: 10:00 sati :: poligon Zavoda za mehanizaciju

U obilježavanju 100. obljetnice osnutka Agronomskog fakulteta, organiziramo zabavne korporativne igre za zaposlenike Agronomskog fakulteta. Događanje će se održati u subotu, 18.05.2019. godine s početkom u 10 sati na poligonu Zavoda za mehanizaciju na Agronomskom fakultetu.

Mole se zavodi (ili nekoliko srodnih zavoda) da prijave svoje ekipe. Ekipu čine 4 člana (poželjno mješovita grupa), jednoobrazno obučeni u majice Zavoda ili barem majice iste boje, a obavezan je osmjeh na licu i dobro raspoloženje, naravno, tenisice na nogama i veliko srce.

Osmislili smo za Vas zabavne, ne zahtjevne aktivnosti u kojima mogu sudjelovati svi bez obzira na fizičku spremnost (popularno ˝od 7-77˝).

Programom su predviđene sljedeće igre koje i svojim nazivima asociraju na agronomsku struku:

1. Čizma glavu čuva
  2. Jaje organizmu snagu daje
  3. Krumpir naš svagdašnji
  4. In vino veritas
  5. 100 afz
  6. Bez vode nema života

Prijave ekipa dostaviti do 14.05. 2019 godine na mail scurkovic@agr.hr.

Dodatne informacije na mail, interni tel. 3709 ili na mob. 091 2013 323.

PORED TOGA…

Za sve one koji imaju krvnih zrnaca vezanih uz Dalmaciju, ali i one koji nemaju, a vole boćanje organiziramo TURNIR U BOĆANJU. Molimo Zavode koji su zainteresirani da prijave svoje ekipe na mail scurkovic@agr.hr kako bi utvrdili interes i mogli organizirati turnir. Predlažemo da ekipe budu mješovite.

Ukoliko vas ništa od ovog ne zanima ili ne veseli, možete igrati badminton, frizbi ili jednostavno navijati i dobro se zabaviti uz glazbeni program fakultetskog benda „100 AFZ“.

Prof.dr.sc. Mirjana Herak Ćustić-predsjednica Organizacijskog odbora za obilježavanje 100. obljetnice Fakulteta

Doc.dr.sc. Sanja Ćurković