Klara Krmpotić :: bronca na Sveučilišnom natjecanju u šahu

Ženska i muška ekipa Agronomskog fakulteta sudjelovale su na Sveučilišnom natjecanju u šahu koje se održavalo 27. i 28. travnja 2019. godine na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu.

Klara Krmpotić, kapetanica ekipe Agronomskog fakulteta osvojila je 3. mjesto, a u ekipnom natjecanju za studentice, ekipa Agronomskog fakulteta u sastavu Ivana Fadljević, Josipa Marinović i Klara Krmpotić 4. mjesto. Klara je u izvješću posebno naglasila: "Treće mjesto nam je za dlaku pobjeglo."

U muškoj ekipi Agronomskog fakulteta igrali su Andrija Čobanković, Branimir Višnjić, Ivan Čavarović i Antonio Barić te su zauzeli ukupno 10. mjesto uz napomenu da jedan dio sastavnica Sveučilišta u Zagrebu koji ima veliki broj studenata prijavljuje veći broj ekipa.

Klari, Ivani, Josipi, Andriji, Branimiru, Ivanu i Antoniu velika zahvalnost na sudjelovanju i uspješnom predstavljanju Agronomskog fakulteta na ovom natjecanju

Sveučilišno natjecanje u šahu 2019 :: konačan poredak žene
Sveučilišno natjecanje u šahu 2019 :: konačan poredak - ekipno žene