Dani karijera na Agronomskom fakultetu

Datum održavanja: -

Centar za podršku studentima i karijerno savjetovanje Agronomskog fakulteta petu godinu zaredom organizira Dane karijera s ciljem uspostavljanja bolje usluge savjetovanja u karijeri te povezivanja akademskog i poslovnog svijeta.
Za vas smo pripremili zanimljive radionice koje će se održavati 13. i 14. svibnja. Sudjelovanje je besplatno, a broj mjesta ograničen. Rezervirajte svoje mjesto i doznajte što je poslodavcima bitno u životopisu, kako prevladati strah od javnog nastupa te o čemu treba voditi računa na razgovoru za posao.
15.5.2019. rezerviran je za predstavljanje poslodavaca, dok će se u predvorju VI. paviljona odvijati predstavljanje diplomskih studija AFZ-a, izvannastavnih aktivnosti te studentskih udruga.

Prijave na radionice i više informacija na cpsk@agr.hr, https://www.facebook.com/cpsk.agr ili osobno u Centru za podršku studentima i karijerno savjetovanje (V. paviljon, prizemlje).

dani_karijera_2019_plakat.pdf

dani_karijera_2019_program.pdf