Poziv studentima na interaktivno predavanje :: “Kako ih napisati? …seminari, stručni, znanstveni, završni i diplomski radovi”

četvrtak, 16.05.2019. :: 17:00 do 18:30 sati :: prostorije Stabla znanja u Studentskomu centru Zagreb (Savska cesta 25)
Predavač: mag.psych. Božidar Nikša Tarabić, PhD Student

Studentski zbor i Ured za studente Sveučilišta u Zagrebu organiziraju interaktivno predavanje: "Kako ih napisati? …seminari, stručni, znanstveni, završni i diplomski radovi".

Predavanjem će se obuhvatiti:

• kategorije radova, njihove sličnosti i razlike
  • hodogram pisanja rada (odabir teme, struktura rada, razrada pojedinih dijelova)
  • najčešće pogreške
  • programska rješenja

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Facebook događaj: https://www.facebook.com/events/669135163548169

Iskustva sudionika prošlog predavanja:

• „Objašnjenje znanstvenih i stručnih radova jer to većina nas ne zna i struktura rada koja je primjerena za sva područja.“ [S-02]
  •  „Detaljno objašnjena tema, način pisanja radova te struktura.“ [S-06]
  • „Oslanjanje na stvarne životne situacije. Entuzijazam. Ciljevi znanstvenih radova. Greške na koje moramo paziti pri pisanju radova.“ [S-08]
  •  „Najčešće pogreške pri pisanju znan. radova i struktura rada (objašnjen svaki segment).“ [S-09]
  •  „Sistematičnost, nema nepotrebnih detalja, dobro vođenje predavanja, tj. zanimljivo.“ [S-14]
  •  „Jako lijepa komunikacija i dosta korisnih informacija.“ [S-28]
  •  „Razlike između stručnih i znanstvenih radova.“ [S-29]