Predavanje :: Prof. Dapeng Li, prof. Xiaojuan Cao, prof. Rong Tang i prof. Yuqiong Cao

“Diversity of ichthyofauna in China”
četvrtak, 16. svibnja 2019. :: 9:30 sati :: dvorana IV/B

Pozivamo Vas na predavanje pod temom “Diversity of ichthyofauna in China” koje će održati prof. Dapeng Li, prof. Xiaojuan Cao, prof. Rong Tang i prof. Yuqiong Cao, Huazhong Agricultural University, College of Fisheries, Kina.

• Xiaojuan Cao: "Introduction of Huazhong agricultural University and College of Fisheries, and the loach story"
  • Rong Tang: "Research progress of intestinal microbes in our environmental physiology and health aquaculture"

Nastavno osoblje s Huazhong Agricultural University boravi na Agronomskom fakultetu u razdoblju od 14. –  19. svibnja 2019. godine u okviru bilateralnog hrvatsko-kineskog projekta voditeljice izv. prof. dr. sc. Mirne Mrkonjić Fuka i suradnicima iz Zavoda za ribarstvo, pčelarstvo, lovstvo i spec. zoologiju.

Predavanje je organizirano od strane Zavoda za mikrobiologiju, Zavoda za ribarstvo, pčelarstvo, lovstvo i spec. zoologiju i Ureda za međunarodne odnose.