Ključni brojevi Strateški plan razvoja Godišnja izvješća Povijest Pravo na pristup informacijama Dokumenti i pravilnici Zakoni Obljetnice 100. obljetnica AFZ 95. obljetnica AF Galerija slika 90. obljetnica AF

Održan je LE:NOTRE "Learning Landscape" krajobrazni forum

Od 9. do 13. travnja 2019. održan je LE:NOTRE krajobrazni forum 'Learning Landscapes' – Zagreb Futurscapes, a u sklopu obilježavanja 100. obljetnice Agronomskog fakulteta. Forum je održan na Agronomskom fakultetu u Zagrebu te u prostorima Gimnazije Sesvete.

Forum je okupio stotinjak sudionika iz desetak zemalja Europe, znanstvenika, stručnjaka iz različitih struka poput arhitekture, urbanizma, šumarstva, agronomije, sociologije, antropologije, ekonomije, predstavnike lokalne zajednice i Grada Zagreba te studenata. Forum je značajan za unaprjeđenje i širenje znanja i iskustva a uz znanstveno stručna predavanja program je uključivao i okrugli stol na temu ‘The importance of landscape architecture for sustainable spatial development in Europe’, a održane su i radionice te dvije izložbe: internacionalnog studentskog natječaja te stručno/znanstvenih projekta.  Radionice su bile međunarodne te su timski moderirane od strane djelatnika Zavoda za ukrasno bilje, krajobraznu arhitekturu i vrtnu umjetnost te predstavnika LE:NOTRE Instituta za krajobraznu arhitekturu.

LE:NOTRE Forum je organiziran pod pokroviteljstvom Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, Ministarstva zaštite okoliša i energetike, Grada Zagreb, Hrvatske komore arhitekata, Društvo arhitekata Zagreb, Hrvatsko društvo krajobraznih arhitekata.

Sponzori LE:NOTRE krajobraznog foruma bili su: Gold sponsor DIONAEA-VRTOVI d.o.o., silver sponsor BAUDER d.o.o., bronze sponsor VITA PROJEKT d.o.o. i GREEN BOX d.o.o., mini sponsor DVOKUT–ECRO d.o.o., HUSQVARNA d.o.o., FUNDA d.o.o.

Link: http://forum.ln-institute.org

LE:NOTRE završna izjava

LE:NOTRE "Learning Landscape" :: Zagreb 2019.