Rezultati natječaja za dodjelu nagrade za najbolje fotografije povodom 100-te obljetnice Sveučilišta u Zagrebu Agronomskog fakulteta

Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet raspisalo je Natječaj za dodjelu nagrade za najbolje fotografije povodom 100-te obljetnice Sveučilišta u Zagrebu Agronomskog fakulteta. Pravo na sudjelovanje u natječaju imaju svi djelatnici i studenti Agronomskog fakulteta s neograničenim brojem fotografija.

Na natječaj, koji je trajao od 18. ožujka 2019. godine do 9. svibnja 2019. godine, u pisarnici Agronomskog fakulteta u Zagrebu zaprimljena je ukupno 20 prijava i ukupno 489 fotografija.

Ocjenjivački sud je djelovao u sastavu:

• prof.art. Stanko Herceg
  • doc.dr.sc. Iva Rechner Dika
  • prof.dr.sc. Jasminka Karoglan Kontić

Ocjenjivački sud je na sjednici održanoj dana 23. svibnja 2019. godine jednoglasno donio slijedeću odluku o dodijeli nagrada:

1. nagrada: novčani iznos u vrijednosti od 2.000 kn – prijava pod rednim brojem 15, autor: Petra Ćaćić (studentica)
  2. nagrada: novčani iznos u vrijednosti od 1.500 kn – prijava pod rednim brojem 04, autor: Karla Hranić (studentica)
  3. nagrada: novčani iznos u vrijednosti od 1.000 kn – prijava pod rednim brojem 14, autor: doc. dr. sc. Ivan Juran

1. nagrada autor: Petra Ćaćić (studentica)
2. nagrada autor: Karla Hranić (studentica)
3. nagrada autor: doc. dr. sc. Ivan Juran