Proslava 100. obljetnice Zavoda za vinogradarstvo i vinarstvo i 80. obljetnice pokušališta Jazbina

Zavod za vinogradarstvo i vinarstvo ove godine slavi svoju  100. obljetnicu. Uz to, u lipnju ove godine navršava se 80 godina otkako je Fakultet došao u posjed pokušališta Jazbina koje od tada neprekidno služi kao poligon za naše znanstvene, nastavne i stručne potrebe.

Službena proslava 100. obljetnice Zavoda za vinogradarstvo i vinarstvo, te 80. obljetnice   pokušališta Jazbina održat će se u petak, 05. srpnja 2019. u 11.00 sati u dvorani 6A. na Agronomskom fakultetu. Uz nekoliko prigodnih izlaganja naših djelatnika, prisjetiti ćemo se povijesti Zavoda kao i najvažnijih aktualnih znanstvenih i stručnih aktivnosti Zavoda.