Ključni brojevi Strateški plan razvoja Godišnja izvješća Povijest Pravo na pristup informacijama Dokumenti i pravilnici Zakoni Obljetnice 100. obljetnica AFZ 95. obljetnica AF Galerija slika 90. obljetnica AF

Uređenje eksterijera i interijera Fakulteta

Povodom obilježavanja 100. obljetnice Agronomskog fakulteta, jedna od planiranih aktivnosti Organizacijskog odbora za obilježavanje 100. obljetnice Fakulteta, bila je i uređenje eksterijera i interijera Fakulteta.

Zahvaljujući donatorima uredili smo ulaz na Fakultet sa Svetošimunske ceste, odnosno okoliš na istočnoj strani IV., V. i VI. paviljona.

Petrokemija d.d. svojom je donacijom mineralnih gnojiva omogućila dobru opskrbu biljaka hranivima. Tvrtke Rasadnik Iva d.o.o. i Samoborski vrt d.o.o. donirali su biljke Lonicera pileata, Holus d.o.o. biljke Taxus baccata, a tvrtka Pecina d.o.o. ukrasnu koru. Tvrtka Hortikultura Ćustić donirala je Prunus laurocerasus, stablo nordijske jele (Abies nordmanniana), travni busen te izvela njegovo postavljanje kao i cjelokupno pripremno i završno krajobrazno uređivanje s dekoracijama.

Za kvalitetno održavanje novouređenih površina pobrinula se tvrtka PA-VIN d.o.o. donacijom motorne kosilice.

Od srca zahvaljujemo svim donatorima i veselimo se susretima na Balu agronoma i Svečanim sjednicama.

Rast i razvoj jele posađene na 100. obljetnicu pratit ćemo idućih 100 godina
Abies nordmanniana