Agronomski fakultet na Europskoj noći istraživača 2019.

Pozivamo studente i djelatnike da posjete događanje pod nazivom "Europska noć istraživača 2019." koje će se održati u petak 27. rujna u četiri hrvatska grada: Zagrebu, Splitu, Rijeci i Puli.

U Zagrebu će Europska noć istraživača trajati od 17 do 22 sata na Europskom trgu i Tunelu Grič. Posjetitelji će kroz aktivnosti usmjerene uglavnom mlađoj populaciji (učenicima, studentima, mladim znanstvenicima i inovatorima), ali i svima ostalima, imati mogućnost učiti kroz igru i prezentacije, zabavljati se i sudjelovati u nagradnim igrama i bogatom programu.

Jedan od glavnih organizatora za Zagreb je Sveučilište u Zagrebu sa svojim fakultetima, a među njima sudjeluje i Agronomski fakultet.

Program Agronomskog fakulteta:

17:15 – 22:00 (kontinuirani program)

• Kukci na tanjuru :: Isprobajte najnoviji doživljaj hrane - kukce! Za Vas kuha Ivan Pažanin.
  • Kukci u svemiru :: Mogu li kukci biti astronauti? Mogu, lansirani su u stratosferu i preživjeli su uvjete u svemiru!
  • Nacrtajte naše kućne ljubimce, kukce! :: Uhvati krijesnicu!