Priznanje ICENT-a

Studentski program Inovacijskog centra Nikola Tesla pod nazivom "Imagine, Create, Innovate" zamišljen je da se odvija svake godine s vizijom provođenja studentskih ideja do razine potvrde koncepta, prototipa i tehničke inovacije. Cilj je uspostavljanje poticajne inovacijske atmosfere i temelja za inovativnu ekonomiju već od studentskih dana te nastavak u poslovnom okruženju. Ove godine fokus je stavljen na "Smart Agriculture", a tim kojeg je predvodio student Miha Pužin  (studij Inter- En- Agro)  bio je jedan od 6 odabranih timova kojem su dodijeljena sredstva da uz mentore izrade svoja rješenja. Uz nastavnike s Fakulteta elektrotehnike i računarstva, te kolega iz privrede dio Odbora za ocjenjivanje bili su doc. dr. sc. Darija Lemić i doc. dr. sc. Monika Zovko s našega fakulteta.

priznanje