Zelena gradnja :: Tri značajne nagrade studentima studija Krajobrazna arhitektura uključenim u multidisciplinarne timove

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da je europski projekt CPD4GB - Razvoj profesionalnih kompetencija za zelenu gradnju, prošlogodišnji dobitnik Godišnje nagrade za zelenu i održivu gradnju, vrlo uspješno, s tri nove nagrade okončao i ovu godinu.

Agronomski fakultet je jedan od partnera na projektu, a u projektu sudjeluju nastavnici studija Krajobrazna arhitketura doc.dr.sc. Borka Bobovec i doc.dr.sc. Iva Rechner Dika, kao i studenti diplomskog studija Krajobrazna arhitektura.

Studenti 1. ciklusa, uključivo naši studenti Nikolina Grgurević i Marija Rogina, dobitnici su godišnje nagrade za zelenu i održivu gradnju koja se dodjeljuje u sklopu kampanje Obnovimo Hrvatsku (organizatori: HSZG-u i HUPFAS-a), u kategoriji „Studentski projekt“ za projekt Sv. Ivan Zelina.

Studenti 2. ciklusa, uključivo naši studenti Ivan Dajak i Ivona Matković, također su dobitnici godišnje nagrade za zelenu i održivu gradnju koja se dodjeljuje u sklopu kampanje Obnovimo Hrvatsku (organizatori: HSZG-u i HUPFAS-a), u kategoriji „Studentski projekt“ za projekt RE:HUB: Eko kamp Mala Buna.

Studenti 2. ciklusa, uključivo naši studenti Ivan Dajak i Ivona Matković, također su za isti projekt dobili nagradu ŽUTI OKVIR za održivi razvoj, znanost i obrazovanje u kategoriji ''Održivi gradovi i održive zajednice'' koja se prvi put dodjeljuje u organizaciji National Geographica.

Čestitke svim uključenim studentima, nastavnicima i mentorima na CPD4GB projektu!

Fotogalerija