Predstavljanje monografije Zavoda za mehanizaciju poljoprivrede

Dana 18.12.2019. održano je predstavljanje monografije naslova ”Povijesni prikaz Zavoda za mehanizaciju poljoprivrede Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 1919.-2019.” autora Silvia Košutića. Promotori su bili: prof. dr. Zoran Grgić, dekan; prof. dr. Zvonimir Prpić, predsjednik Odbora za izdavaštvo; prof. dr. Dubravko Filipović, predstojnik Zavoda za mehanizaciju poljoprivrede; prof. dr. Tajana Krička, recenzentica i prof. dr. Silvio Košutić, autor. Predstavljanju je prisustvovalo ukupno 37 uzvanika i to iz akademske zajednice, trgovačkih tvrtki i kolega mehanizatora iz proizvodnih tvrtki.

Monografija :: Povijesni prikaz Zavoda za mehanizaciju poljoprivrede Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 1919.-2019. (pdf 50,9 MB)

Predstavljanje monografije Zavoda za mehanizaciju poljoprivrede :: 18.12.2019.