Sklopljen Sporazum s Ministarstvom hrvatskih branitelja

Ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved i dekan Agronomskog fakulteta Zoran Grgić potpisali su Sporazum s ciljem uspostavljanja i razvijanja međusobne suradnje usmjerene održivom i ruralnom razvoju te unapređenju kvalitete poljoprivredne proizvodnje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji. Obostrano je izraženo zadovoljstvo sklapanjem Sporazuma, čija je svrha podupiranje suradnje na programima, projektima i aktivnostima u području održivog i ruralnog razvoja te poljoprivredne proizvodnje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji kroz povezivanje znanosti i prakse u svrhu postizanja što boljih rezultata. Zajednička suradnja temeljem Sporazuma ostvarivat će se kroz organiziranje i provedbu stručnih predavanja i seminara s ciljem edukacije hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji te njihovo osposobljavanje za razumijevanje zadružnog modela poduzetništva i drugih poslovnih oblika povezivanja u poljoprivrednom djelovanju.

Sklopljen Sporazum s Ministarstvom hrvatskih branitelja