Okrugli stol o budućem obliku školovanja na Agronomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

4. ožujak 2020. :: Velika vijećnica Agronomskog fakulteta

Program:

10.00 Pozdravna riječ: prof.dr.sc. Zoran Grgić - Dekan Agronomskog fakulteta
10.10 – 10.30 Prof.dr.sc. Zoran Kurelić – Dekan Fakulteta političkih znanosti: Je li Bolonja izvorno imala smisla?
10.30 – 10.50 Mr.sc. Sandra Bezjak – Agencija za znanost i visoko obrazovanje: 15. godina provedbe bolonjskih studijskih programa - što kažu nalazi reakreditacije?
10.50 – 11.10 Prof.dr.sc. Ramona Franić – Agronomski fakultet: Prednosti i nedostaci studiranja na Agronomskom fakultetu
Pauza
11.30 – 13.30 OKRUGLI STOL – moderator Martin Vuković, Hrvatska radiotelevizija: Kakvog završenog studenta treba naše tržište, koji oblik obrazovanja, koju širinu znanja?

Odgovore na ova pitanja pokušat će dati predstavnici Ministarstva poljoprivrede, Savjetodavne službe, Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu, Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, županijski uredi za poljoprivredu i šumarstvo, predstavnici većih i manjih poljoprivrednih dionika te svi ostali zainteresirani sudionici okruglog stola.

Veselimo se vašem dolasku!

Prodekan za nastavu,
Prof. dr. sc. Ivica Kisić