Objavljena znanstvena knjiga : Plant Diseases - Current Threats and Management Trends

Izv.prof.dr.sc. Snježana Topolovec-Pintarić u svojstvu urednika/autora (Zavod za fitopatologiju), sa izdavačem IntechOpen (London, UK) objavila je znanstvenu knjigu Plant Diseases – Current Threats and Management Trends. Knjiga je nastala u suradnji sa znanstvenicima širom svijeta i sadrži 12 poglavlja posvećenih ekonomskim najvažnijim biljnim bolestima te inovativnim metodama njihova suzbijanja i prognoziranja, kao i determinacije uzročnika. Urednica u koautorstvu s Katarinom Martinko mag.ing.agr. potpisuje poglavlje Downy mildew of basil: a New Destructive disease worldwide. Knjiga je namijenjena znanstvenicima, stručnjacima i studentima, a veliki interes za tematiku potvrđuje kako je u mjesec dana od objave preuzeta 2560.

Knjigu sa svim poglavljima je moguće preuzeti sa poveznice: https://www.intechopen.com/books/plant-diseases-current-threats-and-management-trends