Erasmus Student Network Zagreb regrutira nove članove

Pridruži se studentskoj organizaciji koja već 10 godina čini razliku

ESN Zagreb je studentska udruga koja je dio najveće europske studentske organizacije Erasmus Student Network koja uz potporu Sveučilišta u Zagrebu potiče mobilnost. Članovi imaju priliku organizirati aktivnosti različitih područja djelovanja, pomoći u procesu prilagodbe studenata na razmjeni te biti educirani od strane udruge - i to sve u internacionalnom okruženju.

Kako bi zainteresiranima približili rad studentske organizacije i olakšali sam proces prijave, 1.rujna u 18 sati u Melinu organizira se Info Dan ESN-a Zagreb gdje svatko može saznati više informacija o svim područjima djelovanja kojima se bave iz prve (ESN) ruke.

Regrutacijski postupak prijave traje do 4. rujna, petka u ponoć! Zainteresirani za učlanjenje se odmah mogu prijaviti ovdje

Dodatne informacije:

Prilog 1