InterEnAgro :: Rezultati Natječaja za stipendije

Rezultati Natječaja za stipendiju za pokrivanje troškova školarine za diplomski studijski program Environment, Agriculture and Resource Management (InterEnAgro)

Temeljem Odluke Povjerenstva za dodjelu stipendija za pokrivanje troškova školarine InterEnAgro studija donosi se rang lista kandidata prijavljenih na Natječaj za stipendiju za pokrivanje troškova školarine za diplomski studijski program Environment, Agriculture and Resource Management (InterEnAgro) u akademskoj godini 2020./2021.

Natječaj je objavljen 10. rujna 2020. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta. Zaprimljene su dvije prijave. Na temelju dostavljene dokumentacije Povjerenstvo odobrava stipendiju za sljedeće kandidatkinje:

1. Lucija Purić
  2. Kelly Yaeko Miyashiro de Almeida

Izv. prof. dr. sc. Darko Vončina
Prodekan za znanost i međunarodnu suradnj