Dan brucoša 2020.

Agronomski fakultet posvećuje prvi tjedan nastave studentima prve godine preddiplomskih studija. Osim svečanog prijama studenata koji se održava u ponedjeljak, 28. rujna 2020. godine, studenti prve godine obvezni su prisustvovati Danu brucoša koji će se održati u utorak, 29. rujna 2020. godine, u dvorani VI/A, prema sljedećem rasporedu:

• 09 sati - Agrarna ekonomika, Krajobrazna arhitektura
  • 10 sati - Agroekologija
  • 11 sati - Animalne znanosti
  • 12 sati - Biljne znanosti
  • 13 sati - Ekološka poljoprivreda, Hortikultura
  • 14 sati - Fitomedicina, Poljoprivredna tehnika

Centar za podršku studentima i karijerno savjetovanje (CPSK) u suradnji s prodekanom za nastavu i Katedrom za tjelesnu i zdravstvenu kulturu organizira Dan brucoša kako bi svaki student prve godine preddiplomskog studija dobio sve potrebne informacije za početak akademskog života i života na Agronomskom fakultetu.

Program:

• Prodekan za nastavu, prof. dr. sc. Ivica Kisić – Akademski život
  • Izv. prof. dr. sc Romana Caput-Jogunica i doc. dr. sc. Sanja Ćurković – Izvedbeni nastavni plan i program iz predmeta TZK
  • Marija Biondić Pavlić, mag.educ.soc./phil – aktivnosti CPSK-a, stručna praksa, psihološko savjetovanje: doc. dr. sc. Marina Štambuk, psihologinja

Veselimo se vašem dolasku!

Dan brucoša 2020.