Rezultati Natječaja :: Međunarodna online zimska škola

Rezultati Natječaja za pohađanje CASEE međunarodne online zimske škole ''Food Environment and Health Risk Assessment in Danube Region'' na Faculty of biotechnology and food sciences, Slovak University of Agriculture, Nitra, Slovačka.

Temeljem odluke Povjerenstva za odabir studenata donosi se rang lista studenata prijavljenih na Natječaj za pohađanje CASEE međunarodne online zimske škole ''Food Environment and Health Risk Assessment in Danube Region'' koja će se održati od 25. siječnja – 5. veljače 2021. godine.

Natječaj je objavljen 10. prosinca 2020. godine na mrežnim stranicama Agronomskog fakulteta. Zaprimljene su ukupno dvije prijave studenata. Na temelju prosjeka ocjena, motivacijskog pisma, razine znanja engleskog jezika, srodnosti studijskog programa te dosadašnjeg sudjelovanja u programima razmjene, Povjerenstvo odobrava pohađanje ljetne škole za dva studenata sukladno niže navedenoj rang listi.

• Tena Dozet
  • Bruno Bračun

Izv. prof. dr. sc. Darko Vončina
Prodekan za znanost i međunarodnu suradnju