Zahvala djelatnicima i studentima

Poštovani kolegice i kolege, djelatnice i djelatnici, studentice i studenti Agronomskog fakulteta,

Na objavljen poziv na web stranici Agronomskog fakulteta, 19. Svibnja 2014. O sakupljanju pomoći nastradalima u poplavi u Slavoniji i Posavini, svi djelatnici i studenti pokazali su veliko jedinstvo. Svatko prema svojim mogućnostima donosili smo razne potrepštine, a nakon tri sata prikupili smo materijala za pun kamion.

Nakon prikupljenih donacija, zajednički su i djelatnici i studenti sortirali doneseni materijal, stavili u kutije, označili i utovarili. I nije im bilo teško, štoviše. Sve to pokazuje da je Agronomski fakultet imao prošlost, ima sadašnjost, a ima i budućnost.

Kolegice i kolege, pomoći ćemo i dalje kako u materijalnom, tako i novčanom obliku. Međutim naše dugogodišnje znanje i iskustvo u području poljoprivrede vrlo rado ćemo staviti u službu revitalizacije Istočne Hrvatske za dobrobit svih nas.

Svima najljepša hvala!

Dekanica, prof.dr.sc. Tajana Krička