Predavanje :: Barbara Worley Linder

Childhood obesity and nutrition

ponedjeljak, 14. srpnja 2014. :: 10 sati :: velika vijećnica

Pozivamo Vas na predavanje pod naslovom “Childhood obesity and nutrition“ koje će održati Barbara Worley Linder s North Carolina State University (NCSU), College of Agriculture and Life Sciences (CALS), SAD.

Kolegica Barbara Worley Linder boravi na Agronomskom fakultetu od 9. do 18. srpnja 2014. godine temeljem potpisanog Memoranduma o suradnji i programa studentske razmjene s NCSU. Na Agronomskom fakultetu surađuje s na našim ekonomskim zavodima kako bi definirala temu doktorata. Barbara Worley Linder radi kao extension agent pri North Carolina Cooperative Extension Service, odnosno u okviru njihove savjetodavne službe podučava o prehrani, nutricionizmu i kulinarstvu mlađu te odraslu populaciju. Ujedno vodi kulinarsku emisiju na lokalnoj televizijskoj mreži pod nazivom “Fresh and Local“. Predavanje je organizirano od strane Ureda za međunarodne odnose.