Prijam studenata I. godine preddiplomskih studija

Svečani prijam studenata i uvodno predavanje dekanice, prof. dr. sc. Tajane Kričke, održat će se u utorak, 30. rujna 2014. godine u dvorani VI-A:

• u 9 sati za dolje navedene studije. Nakon uvodnog predavanja studentima će biti uručeni indeksi te će se održati sastanak s voditeljima studija s početkom u 10:30 u dvoranama: Agrarna ekonomika I/1 | Agroekologija III/B | Animalne znanosti II/1 | Biljne znanosti VI/B.
  • u 11 sati za dolje navedene studije. Nakon uvodnog predavanja studentima će biti uručeni indeksi te će se održati sastanak s voditeljima studija s početkom u 12:30 u dvoranama: Ekološka poljoprivreda IV/50 | Hortikultura IV/56 | Krajobrazna arhitektura IV/C | Poljoprivredna tehnika III/C | Zaštita bilja VI/B.

Nastava počinje u srijedu 01. listopada 2014. po privremenom rasporedu koji će biti objavljen 25. rujna.