Početak praktičnog dijela nastave u sklopu IPA projekta „Izobrazba kao priprema za posao u ukrasnoj hortikulturi

U četvrtak 23. listopada 2014. godine započeo je praktični dio nastave koja se provodi na Agronomskom fakultetu u sklopu IPA projekta "Izobrazba kao priprema za posao u ukrasnoj hortikulturi". Nastavi su prisustvovali edukatori iz svih partnerskih i suradničkih institucija te njihovi korisnici (osobe s invaliditetom). Radionice su vodile prof. dr. sc. Vesna Židovec i doc. dr. sc. Martina Skendrović Babojelić uz pomoć studentica preddiplomskog studija Hortikultura i diplomskog studija Ukrasno bilje.

Dodatne informacije o projektu:

Koordinator projekta: Hrvoje Grajner, mag. ing. agr. (hgrajner@agr.hr)

Voditelj projekta: doc. dr. sc. Miroslav Poje (poje@agr.hr)

Mrežne stranice projekta: www.edukosi.hr

Fotogalerija

Početak praktičnog dijela nastave u sklopu IPA projekta "Izobrazba kao priprema za posao u ukrasnoj hortikulturi"