Natječaju Zaklade Miljenko Grgich za 2014.

Obavještavaju se studenti I semestra diplomskog studija Vinogradarstvo – vinarstvo da je otvoren Natječaj Zaklade Miljenko Grgić za stipendije za 2014. godinu.

Stipendije: dodjeljuju se studentima I semestra Ms studija Vinogradarstvo - vinarstvo.

Natječaj (poziv) traje do 10. studenog 2014.

Hrvatski Odbor HŠZ će prikupiti sve molbe, izvršiti evaluaciju i rangirati zahtjeve, te predložiti HŠZ u SAD kandidate za stipendiju. Stipendije će se dodjeljivati u iznosu od 2.000 USD godišnje (1.000 USD po semestru), a odobrene su dvije stipendije.

Osnovni cilj Zaklade je pomoći siromašnijim, a izvrsnim studentima da uspješnije završe studij.

Kriteriji za dodjelu stipendija:

• izvrsnost u studiranju (prosjek ocjena s Bs (preddiplomskog) studija, te ocjene iz VV predmeta i preporuke istaknutih profesora);
  • imovno stanje studenta (sukladno dokumentaciji koja će dokazati da je student slabijeg imovnog stanja)
  • druga postignuća tijekom dotadašnjeg studiranja (nagrade, priznanja, sudjelovanje na vinogradarsko – vinarskim projektima, manifestacijama, kao i sve druge aktivnosti vezane za stjecanje znanja)

Prijavni obrazac

više zaklada.agr.hr