Studijski program INTER-EnAgro Akademski kalendar Raspored nastave Ispitni rokovi Dokumenti Stručna praksa Stručni projekt Diplomski rad

Raspored nastave

Akademska godina 2018/2019

Vrijedi od: 01.04.2019.

MS-AE:Agroekologija

Ponedjeljak 8 - 10 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (3. i 4. skupina) lab. mel.
  8 - 10 Meliorativna pedologija VI/A
  9 - 12 Mikrobna raznolikost prirodnih i antropogenih ekoloških sustava (1. i 2. turnus) lab. mikro.
  10 - 12 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (5. i 6. skupina) lab. mel.
  10 - 11 Meliorativna pedologija knj. ped.
  12 - 14 Rizosferna ekologija IV/3
  14 - 15 Laboratorijske metode i upravljanje podacima III/B
  15 - 18 Korisne asocijacije biljaka i mikroorganizama (1 do 4 turnusa) lab. mikro.
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Utorak 8 - 10 Mineralogija i petrologija RGN
  8 - 12 Sistematika tla V/1
  12 - 16 Precizna poljoprivreda IV/4
  12 - 16 Marketing u poljoprivredi IV/50
  16 - 18 Korištenje i zaštita voda (1. skupina) V/1
Srijeda 8 - 12 Korisne asocijacije biljaka i mikroorganizama III/C
  12 - 14 Meliorativna pedologija VI/B
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  14 - 16 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (1. i 2. skupina) lab. mel.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Eksperimentalni dizajn (2. skupina) Biom. lab.
Četvrtak 8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/2
  8 - 10 Korištenje i zaštita voda (3. skupina) Zavod
  10 - 12 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
  12 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima III/C
  14 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
  16 - 18 Korištenje i zaštita voda (2. skupina) V/1
Petak 8 - 12 Korištenje i zaštita voda IV/2
  12 - 16 Mikrobna raznolikost prirodnih i antropogenih ekoloških sustava V/1

MS-AE:Mikrobna biotehnologija u poljoprivredi

Ponedjeljak 8 - 10 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (3. i 4. skupina) lab. mel.
  10 - 12 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (5. i 6. skupina) lab. mel.
  12 - 14 Rizosferna ekologija IV/3
  14 - 15 Laboratorijske metode i upravljanje podacima III/B
  15 - 18 Korisne asocijacije biljaka i mikroorganizama (1 do 4 turnusa) lab. mikro.
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Utorak 8 - 12 Sistematika tla V/1
  12 - 14 Mikrobiologija namirnica (turnusi) lab. mikro.
  12 - 16 Marketing u poljoprivredi IV/50
  16 - 18 Molekularne metode u mikrobnoj agroekologiji (turnusi) lab. mikro.
  16 - 18 Korištenje i zaštita voda (1. skupina) V/1
Srijeda 8 - 12 Korisne asocijacije biljaka i mikroorganizama III/C
  12 - 16 Molekularne metode u mikrobnoj agroekologiji II/2
  14 - 16 Laboratorijske metode i upravljanje podacima (1. i 2. skupina) lab. mel.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Molekularne metode u mikrobnoj agroekologiji (turnusi) lab. mikro.
Četvrtak 8 - 12 Mikrobiologija namirnica IV/B
  8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/2
  8 - 10 Korištenje i zaštita voda (3. skupina) Zavod
  11 - 12 Mikrobiologija namirnica lab. mikro.
  12 - 15 Mikrobna raznolikost prirodnih i antropogenih ekoloških sustava (1. i 2. turnus) lab. mikro.
  16 - 18 Korištenje i zaštita voda (2. skupina) V/1
Petak 8 - 12 Korištenje i zaštita voda IV/2
  12 - 16 Mikrobna raznolikost prirodnih i antropogenih ekoloških sustava V/1

MS-Agrobiznis i ruralni razvitak

Ponedjeljak 8 - 12 Opskrbni lanci u agrobiznisu Zavod
  8 - 10 Studiji slučaja u agrobiznisu Zavod
  10 - 12 Ekonomika resursa u agrobiznisu Zavod
Utorak 8 - 12 Operacijska istraživanja u agrobiznisu V/2
  12 - 16 Poljoprivreda, gospodarski rast i razvitak IV/3
Srijeda 8 - 12 Poslovna statistika II IV/1
  10 - 12 Ekonomija rada u poljoprivredi Zavod
  12 - 16 Ruralni razvoj V/2
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/2
  12 - 14 Ruralni razvoj V/2
  12 - 14 Diplomski rad - seminar V/2
  14 - 18 Sociologija održivih zajednica V/2
Petak 8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/3
  12 - 16 Međunarodno poslovanje u agrobiznisu I/A

MS-Biljne znanosti

Ponedjeljak 8 - 10 Formiranje prinosa ratarskih kultura Zavod
  8 - 12 Duhan i hmelj knj. spb.
  10 - 12 Populacijska genetika u oplemenjivanju bilja knj. opl.
  12 - 16 Oplemenjivanje na otpornost na štetočinje i abiotske stresove I/1
  12 - 14 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
  14 - 18 Sjemenarstvo oraničnih kultura V/1
Utorak 8 - 12 Travnjaštvo prakt. spb.
  8 - 12 Med i drugi pčelinji proizvodi Bijela vila
  8 - 12 Travnjaštvo Sljeme
  12 - 16 Oplemenjivanje vrtlarskih kultura knj. opl.
  12 - 14 Konzerviranje voluminozne krme Sljeme
  12 - 14 Konzerviranje voluminozne krme prakt. spb.
Srijeda 8 - 12 Žitarice-zrnate škrobnate kulture prakt. spb.
  12 - 14 Predivo bilje Zavod
  12 - 14 Oplemenjivanje oraničnih kultura knj. opl.
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn (1. skupina) Biom. lab.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Diplomski rad - seminar VI/B
Četvrtak 8 - 12 Strojevi i oprema u mlinarstvu knj. spb.
  8 - 12 Očuvanje biljnih genetskih izvora III/C
  10 - 12 Oplemenjivanje voćaka i vinove loze knj. opl.
  12 - 16 Poljoprivredna fitocenologija I/A
Petak 8 - 12 Molekularna raznolikost i evolucija I/A
  10 - 12 Biljna genetika knj. opl.

MS-Ekološka poljoprivreda i agroturizam

Ponedjeljak 8 - 10 Ekološko vinogradarstvo III/B
  10 - 14 Marketing u ruralnom turizmu V/2
  12 - 14 Principi i metode determinacije biljaka Zavod
  14 - 16 Diplomski rad - seminar III/C
Utorak 8 - 12 Med i drugi pčelinji proizvodi Bijela vila
  12 - 16 Poljoprivreda, turizam i ekonomski razvoj V/1
Srijeda 8 - 10 Marketing u ruralnom turizmu IV/2
  8 - 12 Sigurnost hrane IV/56
  12 - 14 Alternativni uzgoji peradi spec. st.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/2
  8 - 12 Ribarstvo IV/50
  14 - 16 Ljekovito, aromatično i medonosno bilje III/A
Petak 8 - 10 Ekološko vinogradarstvo Jazbina
  10 - 12 Ribarstvo Bijela vila
  12 - 16 Izvorne pasmine i njihova zaštita spec. st.
  12 - 16 Razvojni projekti u ruralnom turizmu III/C
  12 - 16 Ljekovito, aromatično i medonosno bilje III/B

MS-Fitomedicina

Ponedjeljak 8 - 12 Menadžment i poduzetništvo u poljoprivredi IV/3
  8 - 10 Ekološko vinogradarstvo III/B
  10 - 12 Dizajniranje i analiza pokusa u zaštiti bilja lab. zool.
  12 - 16 Oplemenjivanje na otpornost na štetočinje i abiotske stresove I/1
  12 - 14 Akarologija (1. skupina) prakt. p. zool.
  14 - 15 Štetnici i bolesti ljekovitog i aromatičnog bilja (1. skupina) prakt. p. zool.
Utorak 8 - 10 Rijetka i ugrožena flora Hrvatske I/2
  10 - 12 Dizajniranje i analiza pokusa u zaštiti bilja IV/50
  12 - 14 Akarologija (2. skupina) prakt. p. zool.
  12 - 14 Akarologija III/C
  14 - 16 Štetnici i bolesti ljekovitog i aromatičnog bilja III/C
Srijeda 8 - 12 Trajnice u sustavu gradskog zelenila IV/B
  9 - 12 Interakcija biljka patogen prak. fp.
  12 - 16 Fitonematologija (1. do 3. skupina) III/C
  12 - 15 Fitonematologija (1. do 3. skupina) lab. zool.
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Eksperimentalni dizajn (2. skupina) Biom. lab.
Četvrtak 8 - 10 Urbana entomologija III/A
  10 - 12 Urbana fitopatologija III/A
  12 - 14 Epidemiologija biljnih bolesti III/A
  13 - 15 Molekularne tehnike u fitopatologiji (1. i 2. skupina) prak. fp.
  14 - 15 Štetnici i bolesti ljekovitog i aromatičnog bilja (2. skupina) prakt. p. zool.
  16 - 18 Diplomski rad - seminar VI/B
Petak 8 - 12 Molekularna raznolikost i evolucija I/A
  8 - 10 Biljni virusi prenosivi vektorima III/C
  10 - 12 Molekularne tehnike u fitopatologiji I/1
  10 - 11 Molekularne tehnike u fitopatologiji (3. skupina) prak. fp.
  12 - 14 Štetnici i bolesti ljekovitog i aromatičnog bilja (3 skupina) prakt. p. zool.
  13 - 14 Biljni virusi prenosivi vektorima prak. fp.

MS-Foreign Students

Ponedjeljak 8 - 12 Horse and companion animals nutrition Dep
Utorak 8 - 12 Ichthyology Dep
  8 - 12 Ichthyology Dep
  10 - 12 Yield formation in arable crops Dep
  12 - 14 Aquatic ecosystems and biodiversity Dep
Srijeda 8 - 10 Design of Experiments Dep
  10 - 14 Trends in conteporary landscape architecture Dep
  14 - 18 Theory of landscape design Dep
Četvrtak 10 - 12 Table grapes production Dep
  12 - 16 Plant Biotechnology knj. opl.
Petak 9 - 13 Cheesemaking k. mljekarstvo
  10 - 14 Aquaculture Dep

MS-Genetika i oplemenjivanje životinja

Ponedjeljak 8 - 12 Endokrinologija i biologija spolnih organa op. st.
  12 - 14 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
Utorak 8 - 12 Kinologija IV/2
  8 - 12 Med i drugi pčelinji proizvodi Bijela vila
  10 - 12 Nutrigenomika životinja op. st.
Srijeda 8 - 12 Konzervacijska genetika op. st.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Populacijska genetika op. st.
  12 - 14 Fiziologija stresa i adaptacija op. st.
  14 - 16 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/2
Petak 8 - 12 Molekularna raznolikost i evolucija I/A

MS-H:Povrćarstvo

Ponedjeljak 8 - 10 Tehnološki postupci obrade hortikulturnih sirovina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  8 - 12 Suvremena tehnologija uzgoja povrća IV/B
  12 - 16 Oplemenjivanje na otpornost na štetočinje i abiotske stresove I/1
Utorak 8 - 12 Zaštićeni prostori IV/B
  8 - 10 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja Vrt
  10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  12 - 14 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (2. skupina) lab. vin. i teh.
  12 - 16 Oplemenjivanje vrtlarskih kultura knj. opl.
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Srijeda 10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina I/1
  12 - 16 Tehnika u uzgoju povrća i ukrasnog bilja IV/4
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja V/1
  8 - 10 Instrumentalne metode kemijske analize Zavod
  10 - 12 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
  12 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima III/C
  14 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
Petak 8 - 10 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja IV/4
  10 - 12 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja Vrt
  12 - 16 Tehnološki postupci obrade hortikulturnih sirovina IV/B

MS-Hranidba životinja i hrana

Ponedjeljak 8 - 10 Zdravstveni aspekti hranidbe zivotinja knj. hranidba
  8 - 12 Menadžment i poduzetništvo u poljoprivredi IV/3
  10 - 14 Hranidba svinja knj. hranidba
Utorak 8 - 12 Hranidba peradi i kunića knj. hranidba
  12 - 16 Hranidba u akvakulturi Bijela vila
  12 - 16 Marketing u poljoprivredi IV/50
Srijeda 8 - 12 Sigurnost hrane IV/56
  12 - 14 Alternativni uzgoji peradi spec. st.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Tehnika proizvodnje hrane za životinje IV/4
  12 - 16 Hranidba konja i kućnih ljubimaca knj. hranidba
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/2

MS-H:Ukrasno bilje

Ponedjeljak 8 - 12 Ukrasne biljne vrste ruralnih vrtova IV/50
  12 - 14 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
Utorak 8 - 12 Cvjećarstvo 2 knj. UB
  8 - 10 Rijetka i ugrožena flora Hrvatske I/2
  8 - 10 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja Vrt
  12 - 16 Maslinarstvo (1. skupina) I/A
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Srijeda 8 - 12 Trajnice u sustavu gradskog zelenila IV/B
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Eksperimentalni dizajn (2. skupina) Biom. lab.
Četvrtak 8 - 12 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja V/1
  12 - 15 Parkovna dendrologija 2 IV/B
  16 - 18 Parkovna dendrologija 2 knj. UB
Petak 8 - 10 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja IV/4
  10 - 12 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja Vrt

MS-H:Vinogradarstvo i vinarstvo

Ponedjeljak 8 - 10 Ekološko vinogradarstvo III/B
  10 - 12 Kemija mošta i vina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  10 - 12 Kemija mošta i vina III/A
  12 - 14 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
  12 - 16 Planiranje tehnike u podrumarstvu IV/4
Utorak 8 - 10 Kemija mošta i vina (2. skupina) lab. vin. i teh.
  10 - 12 Kemija mošta i vina I/A
  12 - 16 Maslinarstvo (1. skupina) I/A
  16 - 18 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja IV/B
  16 - 18 Maslinarstvo (2. skupina) I/A
Srijeda 8 - 12 Lozno rasadničarstvo II/A
  12 - 14 Proizvodnja stolnog grožđa Jazbina
  12 - 14 Proizvodnja stolnog grožđa II/A
  14 - 16 Tehnologija proizvodnje grožđa IV/B
  14 - 16 Tehnologija proizvodnje grožđa Jazbina
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Četvrtak 8 - 12 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja V/1
  8 - 10 Instrumentalne metode kemijske analize Zavod
  10 - 12 Oplemenjivanje voćaka i vinove loze knj. opl.
  12 - 15 Bolesti vinove loze I/1
  15 - 17 Bolesti vinove loze prak. fp.
Petak 8 - 12 Molekularna raznolikost i evolucija I/A
  8 - 10 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja IV/4
  10 - 12 Biljna genetika knj. opl.
  10 - 12 Suvremena proizvodnja aromatičnog i ljekovitog bilja Vrt

MS-H:Voćarstvo

Ponedjeljak 8 - 12 Suptropsko voćarstvo II/A
  12 - 14 Principi i metode determinacije biljaka Zavod
  12 - 14 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1
Utorak 8 - 10 Rijetka i ugrožena flora Hrvatske I/2
  10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  12 - 16 Maslinarstvo (1. skupina) I/A
  12 - 14 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (2. skupina) lab. vin. i teh.
  16 - 18 Maslinarstvo (2. skupina) I/A
  16 - 18 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja IV/B
Srijeda 8 - 12 Korisne asocijacije biljaka i mikroorganizama III/C
  8 - 12 Trajnice u sustavu gradskog zelenila IV/B
  10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina I/1
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn (1. skupina) Biom. lab.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/1
Četvrtak 8 - 12 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja V/1
  8 - 10 Instrumentalne metode kemijske analize Zavod
  10 - 12 Oplemenjivanje voćaka i vinove loze knj. opl.
  10 - 12 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
  12 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima III/C
  12 - 16 Kontinentalno voćarstvo II/A
  14 - 16 Ishrana bilja u zaštićenim prostorima lab. ib.
Petak 8 - 12 Temelji voćarstva knj. voć
  8 - 12 Molekularna raznolikost i evolucija I/A
  10 - 12 Tehnološki postupci obrade hortikulturnih sirovina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  10 - 12 Biljna genetika knj. opl.
  12 - 16 Tehnološki postupci obrade hortikulturnih sirovina IV/B

MS-Krajobrazna arhitektura

Ponedjeljak 8 - 10 Teorija krajobraznog oblikovanja Crtaonica
  10 - 12 Teorija krajobraznog oblikovanja Crtaonica
  12 - 14 Zaštitno okolišno planiranje - Studio Crtaonica
Utorak 8 - 10 Elementi i dinamika krajobraza IV/C
  10 - 12 Elementi i dinamika krajobraza PMF
Srijeda 8 - 12 Primijenjena vegetacijska ekologija Zavod
  8 - 12 Trajnice u sustavu gradskog zelenila IV/B
  10 - 12 Tendencije u suvremenoj krajobraznoj arhitekturi IV/C
  12 - 14 Tendencije u suvremenoj krajobraznoj arhitekturi IV/C
  14 - 18 Biljna raznolikost Hrvatske Zavod
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 9 - 11 Krajobrazno oblikovanje - studio 2 IV/C
  11 - 13 Krajobrazno oblikovanje - studio 2 IV/C
  14 - 16 Diplomski rad - seminar IV/50
Petak 8 - 12 Razvoj poljoprivrede i ruralnog prostora Zavod
  12 - 14 Zaštitno okolišno planiranje - Studio IV/1

MS-Proizvodnja i prerada mesa

Ponedjeljak 8 - 12 Ponašanje i dobrobit životinja za proizvodnju mesa spec. st.
  12 - 14 Zaštićene oznake kvalitete mesa i mesnih proizvoda spec. st.
Utorak 8 - 12 Objekti i oprema u tehnologiji mesa spec. st.
Srijeda 8 - 12 Uzgoj svinja i sustavi proizvodnje svinjskog mesa spec. st.
  12 - 14 Alternativni uzgoji peradi spec. st.
  14 - 16 Diplomski rad - seminar IV/2
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Ocjena i kakvoća trupova i mesa spec. st.
  12 - 14 Fiziologija stresa i adaptacija op. st.

MS-Proizvodnja i prerada mlijeka

Ponedjeljak 12 - 16 Biokemija i tehnologija zrenja sireva II/A
Utorak 8 - 12 Sirarstvo II/A
  8 - 12 Travnjaštvo Sljeme
  8 - 12 Travnjaštvo prakt. spb.
  12 - 16 Proizvodnja kravljeg mlijeka spec. st.
Srijeda 8 - 12 Sigurnost hrane IV/56
  14 - 16 Diplomski rad - seminar IV/2
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Tehnika proizvodnje hrane za životinje IV/4
  8 - 12 Europska unija i zajednička poljoprivredna politika IV/2
  12 - 14 Tehnika proizvodnje hrane za životinje (1. skupina) lab. teh.
  14 - 16 Tehnika proizvodnje hrane za životinje (2. skupina) lab. teh.
Petak 8 - 12 Proizvodnja ovčjeg i kozjeg mlijeka spec. st.
  12 - 16 Izvorne pasmine i njihova zaštita spec. st.

MS-PT:Mehanizacija

Ponedjeljak 12 - 16 Planiranje tehnike u podrumarstvu IV/4
Utorak 10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (1. skupina) lab. vin. i teh.
  12 - 16 Precizna poljoprivreda IV/4
  12 - 14 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina (2. skupina) lab. vin. i teh.
Srijeda 8 - 12 Tehnologija i organizacija transportnih sustava u poljoprivredi Zavod
  10 - 12 Kvaliteta voća, povrća i prerađevina I/1
  12 - 16 Tehnika u uzgoju povrća i ukrasnog bilja IV/4
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
  16 - 18 Diplomski rad - seminar VI/B
Četvrtak 8 - 12 Tehnika proizvodnje hrane za životinje IV/4
  8 - 12 Strojevi i oprema u mlinarstvu knj. spb.
  12 - 16 Samokretni poljoprivredni strojevi IV/4
  12 - 14 Tehnika proizvodnje hrane za životinje (1. skupina) lab. teh.
  14 - 16 Tehnika proizvodnje hrane za životinje (2. skupina) lab. teh.
Petak 8 - 12 Metode ocjene tehničkih značajki poljoprivrednih strojeva Zavod

MS-PT:Melioracije

Ponedjeljak 8 - 10 Meliorativna pedologija VI/A
  10 - 11 Meliorativna pedologija knj. ped.
Utorak 8 - 12 Med i drugi pčelinji proizvodi Bijela vila
  8 - 12 Sistematika tla V/1
  12 - 16 Precizna poljoprivreda IV/4
  12 - 16 Maslinarstvo (1. skupina) I/A
  16 - 18 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja IV/B
Srijeda 8 - 12 Vodni režim supstrata u zaštićenom prostoru knj. pov.
  12 - 14 Meliorativna pedologija VI/B
  14 - 16 Eksperimentalni dizajn knj. opl.
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 10 Korištenje i zaštita voda (3. skupina) Zavod
  8 - 12 Programiranje i projektiranje sustava navodnjavanja V/1
  12 - 16 Odvodnja Zavod
  16 - 18 Diplomski rad - seminar VI/B
Petak 8 - 12 Korištenje i zaštita voda IV/2

MS-Ribarstvo i lovstvo

Ponedjeljak 8 - 10 Lovno gospodarenje Bijela vila
  10 - 12 Lovno gospodarenje (1. skupina) Bijela vila
  10 - 12 Ekonomika resursa u agrobiznisu Zavod
  12 - 14 Lovno gospodarenje (2. skupina) Bijela vila
  14 - 18 Ribolov Bijela vila
Utorak 8 - 12 Kinologija IV/2
  12 - 16 Hranidba u akvakulturi Bijela vila
Srijeda 12 - 14 Alternativni uzgoji peradi spec. st.
  12 - 16 Biodiverzitet Jadrana i kopnenih voda IV/3
  15 - 16 Studentska tribina - MS VI/B
Četvrtak 8 - 12 Uzgoj Avertebrata I/A
  8 - 12 Populacijska genetika op. st.
  8 - 10 Korištenje i zaštita voda (3. skupina) Zavod
  12 - 14 Akvakultura Bijela vila
  14 - 16 Akvakultura Bijela vila
  16 - 18 Diplomski rad - seminar II/2
Petak 8 - 12 Korištenje i zaštita voda IV/2
  13 - 17 Zaštita prirode IV/C

MS-AE:Agroekologija

Utorak 11 - 13 Biogeokemija metala u tlu Zavod
  13 - 15 Vrjednovanje i racionalno korištenje prostora knj. ped.

MS-AE:Mikrobna biotehnologija u poljoprivredi

Ponedjeljak 8 - 10 Laboratorijske metode u mikrobiologiji hrane Vet. faks

MS-Biljne znanosti

Četvrtak 14 - 16 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1

MS-Ekološka poljoprivreda i agroturizam

Ponedjeljak 8 - 12 Ukrasne biljne vrste ruralnih vrtova IV/50
Srijeda 12 - 16 Tehnika u uzgoju povrća i ukrasnog bilja IV/4

MS-Fitomedicina

Četvrtak 10 - 12 Oplemenjivanje voćaka i vinove loze knj. opl.

MS-Foreign Students

Utorak 12 - 14 Aquatic ecosystems and biodiversity Dep

MS-H:Povrćarstvo

Utorak 14 - 16 Proizvodnja sjemena povrća knj. pov.
Srijeda 12 - 14 Štetočinje povrća prak. fp.

MS-Hranidba životinja i hrana

Četvrtak 12 - 14 Fiziologija stresa i adaptacija op. st.

MS-H:Ukrasno bilje

Srijeda 12 - 16 Tehnika u uzgoju povrća i ukrasnog bilja IV/4
Četvrtak 14 - 16 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1

MS-H:Vinogradarstvo i vinarstvo

Srijeda 12 - 16 Tehnika u uzgoju povrća i ukrasnog bilja IV/4
Četvrtak 14 - 16 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1

MS-H:Voćarstvo

Četvrtak 14 - 16 Primijenjena analiza prostornih podataka u R-u V/1

MS-Krajobrazna arhitektura

Ponedjeljak 8 - 12 Ukrasne biljne vrste ruralnih vrtova IV/50

MS-Proizvodnja i prerada mesa

Utorak 8 - 12 Med i drugi pčelinji proizvodi Bijela vila

MS-Proizvodnja i prerada mlijeka

Srijeda 10 - 12 Primijenjena analiza podataka knj. opl.

2. semestar

Ponedjeljak 9 - 13 Applied plant nutrition Dep
  14 - 16 Rhizosphere ecology Dep
Utorak 10 - 12 Geomorphology and landscape ecology Dep
  12 - 14 Plant ecophysiology Dep
  14 - 16 Beneficial associations of plants and microorganisms II/A
Srijeda 8 - 12 Use and conservation of water resources Dep
Četvrtak 12 - 15 Statistics IV/1
Petak 10 - 12 Microbial enzymatic activities in soil Dep

4. semestar

Utorak 10 - 12 Renewable energy for rural areas Dep
  12 - 14 Field crops and bioenergy cropping systems Dep
Srijeda 12 - 14 Waste management in agriculture Dep
Četvrtak 8 - 12 Organic farming Dep
  13 - 15 Molecular Methods in Plant Pathology Dep
Petak 8 - 12 Postharvest technologies of fruit crops Dep