Studijski program Akademski kalendar Raspored nastave Ispitni rokovi Dokumenti Stručna praksa Stručni projekt Završni rad

BS Courses taught in English

Ishodi učenja

1. semestar, 1. godina

ECTS  Izborni predmet @ Sati
nastave
Sem.
3.00 Basics of Agricultural Zoology (152067)
Tomljanović, T.
R1 30
(18+8+4)
1.
3.00 Grassland Management Systems (152069)
Vranić, M.
R1 30
(12+12+6)
1.
6.00 Agricultural chemistry (152070)
Vinceković, M.
R1 60
(40+15+5)
1.
6.00 Modern postharvest technology of fruit crops (152071)
Jemrić, T.
R1 60
(36+20+4)
1.
6.00 Pomology 1 (152072)
Jemrić, T.
60
(32+20+8)
1.
6.00 Business Statistics I (152079)
Kolarec, B.
R1 60
(44+12+4)
1.
6.00 Post harvest technology (152081)
Krička, T.
60
(42+12+6)
1.
6.00 Evolution of landscape design (152104)
Rechner Dika, I.
R1 60
(35+19+6)
1.
6.00 General entomology (176011)
Gotlin Čuljak, T.
R3 60
(35+21+4)
1.
6.00 Urban landscape design (188834)
Hrdalo, I.
60
(18+14+28)
1.
6.00 Planting plan and plant use in landscape design (197697)
Pereković, P.
60
(30+30+0)
1.

2. semestar, 1. godina

ECTS  Izborni predmet @ Sati
nastave
Sem.
3.00 Ethics of Animal Use (152061)
Luković, Z.
30
(22+0+8)
2.
3.00 Zoocides (152074)
Bažok, R.
30
(16+8+6)
2.
3.00 Forage Conservation (152080)
Vranić, M.
30
(19+6+5)
2.
6.00 Pig breeding (176013)
Luković, Z.
R2 60
(32+24+4)
2.
6.00 Cattle using and breeding (152096)
Ivanković, A.
60
(34+22+4)
2.
6.00 Horse using and breeding (152097)
Ivanković, A.
60
(32+24+4)
2.
6.00 Milk processing on family farm (188842)
Kalit, S.
60
(30+18+12)
2.
4.00 Non-invasive methods of agricultural products processing (188843)
Voća, S.
60
(44+0+16)
2.
6.00 Management and Entrepreneurship in Agriculture (188839)
Njavro, M.
60
(28+18+14)
2.
3.00 Basics of lactation and machine milking (197693)
Džidić, A.
30
(18+12+0)
2.
6.00 Invertebrates breeding (197694)
Tomljanović, T.
60
(32+20+8)
2.
6.00 Caninology: biology, ecology and breeding of dogs (197695)
Tomljanović, T.
60
(30+22+8)
2.
6.00 Landscape Construction (197696)
Kamenečki, M.
60
(30+24+6)
2.