Akademska godina 2022/2023

Vrijedi od: 3.10.2022.

  • BS 1. semestar
    BS-Agrarna ekonomika
    Ponedjeljak 10 - 12 Agrikulturna kemija (1. turnus: 31-40 ) lab. OPB
      12 - 14 Agrikulturna kemija (1. turnus: 1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
    Utorak 11 - 14 Uvod u poslovnu matematiku IV/50
    Srijeda 8 - 11 Agrikulturna kemija VI/B
      11 - 14 Uvod u mikroekonomiju IV/4
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      10 - 12 Osnove agrarne zoologije IV/3
    Petak 10 - 13 Osnove agrikulture - AE, PT IV/56
      13 - 15 Osnove agrarne zoologije (1. skupina) Bijela vila
      15 - 17 Osnove agrarne zoologije (2. skupina) Bijela vila
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Agroekologija
    Ponedjeljak 8 - 10 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 23-33) lab. ped.
      8 - 10 Botanika (1-15) prakt. spb.
      10 - 12 Botanika (31-46) prakt. spb.
      14 - 17 Agroklimatologija - A, BZ, KA, PT VI/A
      18 - 20 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 34-44; 2. turnus: 45-55) lab. ped.
    Utorak 8 - 11 Kemija s osnovama biokemije VI/A
      12 - 14 Botanika (47-60) prakt. spb.
      14 - 15 Informatika (37-56) IV/1
      15 - 16 Informatika (1-18) IV/1
      16 - 18 Botanika (16-30) prakt. spb.
    Srijeda 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      15 - 17 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 1-15; 2. turnus 16-30) lab. ib.
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Botanika VI/A
      11 - 12 Informatika VI/A
      15 - 18 Biološke osnove plodnosti tla VI/A
    Petak 9 - 10 Informatika (19-37) IV/1
      10 - 12 Matematika VI/B
      12 - 14 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 31-40; 2. turnus: 41-55) lab. ib.
      16 - 18 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 1-11; 2. turnus: 12-22) lab. ped.
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Animalne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 10 Agrarna zoologija IV/2
      10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      14 - 16 Uvod u opću mikrobiologiju (1. turnus: 34-44; 2. turnus 45-56) lab. ped.
      14 - 16 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
      16 - 18 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 31-45; 2. turnus 46-60) lab. OPB
    Utorak 8 - 11 Agrarna zoologija VI/B
      15 - 17 Uvod u opću mikrobiologiju IV/57
      17 - 19 Uvod u opću mikrobiologiju (1. turnus: 23-33) lab. ped.
    Srijeda 8 - 9 Informatika (1-18) IV/1
      10 - 15 Agrarna zoologija (skupine) Bijela vila
      12 - 14 Uvod u opću mikrobiologiju (1. turnus: 1-11; 2. turnus: 12-22) lab. ped.
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      15 - 18 Osnove agrikulture - AZ IV/56
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 9 Informatika (19-37) IV/1
      11 - 12 Informatika VI/A
      12 - 15 Uvod u animalne znanosti IV/2
    Petak 8 - 11 Kemija s osnovama biokemije VI/A
      12 - 14 Matematika VI/B
      14 - 15 Informatika (38-57) IV/1
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Biljne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 9 Informatika (1-18) IV/1
      10 - 12 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 21-30; 2. turnus: 31-40) lab. ped.
      14 - 17 Agroklimatologija - A, BZ, KA, PT VI/A
    Utorak 10 - 11 Informatika (19-36) IV/1
      12 - 14 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
      14 - 16 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 31-45; 2. turnus: 46-55) lab. OPB
    Srijeda 8 - 10 Botanika (19-36) prakt. spb.
      10 - 12 Botanika (1-18) prakt. spb.
      10 - 12 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 41-50; ) lab. ped.
      12 - 14 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
      17 - 19 Botanika (37-54) prakt. spb.
    Četvrtak 8 - 10 Botanika VI/A
      10 - 11 Informatika VI/A
      15 - 18 Biološke osnove plodnosti tla VI/A
    Petak 8 - 11 Kemija s osnovama biokemije VI/A
      12 - 14 Matematika VI/B
      14 - 16 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 1-10; 2. turnus: 11-20) lab. ped.
      15 - 16 Informatika (37-54) IV/1
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Ekološka poljoprivreda
    Ponedjeljak 10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      12 - 14 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 23-35) lab. ped.
      18 - 20 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus; 1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
    Utorak 8 - 11 Kemija s osnovama biokemije VI/A
      12 - 14 Matematika VI/B
      14 - 17 Agroklimatologija - EP, FITO, H VI/A
      18 - 20 Botanika (1-14) prakt. spb.
    Srijeda 14 - 15 Studentska tribina - BS online
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Botanika VI/A
      10 - 11 Informatika VI/A
      15 - 18 Biološke osnove plodnosti tla VI/A
    Petak 8 - 9 Informatika (18-35) IV/1
      11 - 12 Informatika (1-17) IV/1
      12 - 14 Biološke osnove plodnosti tla (1. turnus: 1-11; 2. turnus: 12-22) lab. ped.
      16 - 18 Botanika (15-28) prakt. spb.
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Fitomedicina
    Ponedjeljak 8 - 10 Ishrana bilja u fitomedicini IV/2
      10 - 12 Ishrana bilja u fitomedicini (1. skupina; od 13. prosinca) lab. ib.
      13 - 16 Kemija s osnovama biokemije VI/B
      14 - 16 Botanika (38-55) prakt. spb.
    Utorak 10 - 12 Botanika (1-18) prakt. spb.
      12 - 14 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      14 - 16 Botanika (19-37) prakt. spb.
      16 - 18 Kemija s osnovama biokemije (1. turnnus:1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
      18 - 20 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 31-45; 2. turnus: 46-55) lab. OPB
    Srijeda 8 - 10 Ishrana bilja u fitomedicini (4. skupina; od 13. prosinca) lab. ib.
      8 - 10 Pedologija-FM, PT (3. skupina) lab. ped.
      11 - 13 Botanika VI/A
      14 - 16 Pedologija-FM, PT (4. skupina) lab. ped.
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      16 - 18 Uvod u mikrobiologiju tla (1. turnus: 12-22; 2. turnus: 23-33; 3. turnus: 34-44; 4. turnus: 1-11; 5 turnus: 45-55) lab. ped.
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Uvod u mikrobiologiju tla VI/B
      10 - 12 Ishrana bilja u fitomedicini (2. skupina; od 13. prosinca) lab. ib.
      10 - 12 Pedologija-FM, PT (1. skupina) lab. ped.
      16 - 19 Agroekonomika u zaštiti bilja IV/B
    Petak 8 - 10 Ishrana bilja u fitomedicini (3. skupina; od 13. prosinca) lab. ib.
      8 - 10 Pedologija-FM, PT (2. skupina) lab. ped.
      10 - 12 Matematika VI/B
      14 - 17 Pedologija-FM, PT VI/A
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Hortikultura
    Ponedjeljak 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      10 - 12 Kemija s osnovama biokemije (2. turnus: 61-70) lab. OPB
      13 - 16 Kemija s osnovama biokemije VI/B
    Utorak 8 - 10 Botanika (16-30) prakt. spb.
      8 - 10 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 1-15; 2. turnus: 46-60) lab. OPB
      10 - 12 Kemija s osnovama biokemije (1. turnus: 31-45; 2. turnus: 15-30) lab. OPB
      12 - 14 Matematika VI/B
      14 - 17 Agroklimatologija - EP, FITO, H VI/A
    Srijeda 8 - 10 Osnove agroekonomike IV/2
      11 - 13 Botanika VI/A
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      15 - 17 Osnove agroekonomike IV/2
      15 - 17 Botanika (31-46) prakt. spb.
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Uvod u mikrobiologiju tla VI/B
      16 - 18 Uvod u mikrobiologiju tla (1. turnus: 31-40; 2. turnus: 41-50; 3. turnus: 51-60; 4. turnus: 61-70) lab. ped.
      18 - 20 Botanika (47-59) prakt. spb.
    Petak 10 - 12 Uvod u mikrobiologiju tla (1. turnus: 1-10; 2. turnus: 11-20; 3. turnus: 21-30) lab. ped.
      12 - 14 Botanika (61-74) prakt. spb.
      14 - 16 Botanika (1-15) prakt. spb.
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
    BS-Krajobrazna arhitektura
    Ponedjeljak 9 - 11 Osnove arhitektonskog projektiranja (1. skupina) krajobraz
      11 - 13 Osnove arhitektonskog projektiranja (2. skupina) krajobraz
      13 - 15 Osnove arhitektonskog projektiranja (3. skupina) krajobraz
      16 - 18 Botanika (16-30) prakt. spb.
    Utorak 8 - 10 Uvod u krajobrazno oblikovanje 1 (1. skupina) IV/C
      10 - 12 Uvod u krajobrazno oblikovanje 1 (2. skupina) IV/C
      12 - 14 Uvod u krajobrazno oblikovanje 1 (3. skupina) IV/C
    Srijeda 8 - 10 Osnove arhitektonskog projektiranja IV/B
      10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
    Četvrtak 8 - 10 Botanika VI/A
      10 - 12 Botanika (1-15) prakt. spb.
      10 - 12 Geomorfologija s osnovama geologije (3. skupina) Crtaonica
      14 - 17 Crtanje 1 ARH
    Petak 8 - 10 Geomorfologija s osnovama geologije (1. skupina) prakt. uk.
      8 - 10 Uvod u krajobrazno oblikovanje 1 IV/C
      10 - 12 Geomorfologija s osnovama geologije IV/2
      12 - 14 Geomorfologija s osnovama geologije (2. skupina) prakt. uk.
    BS-Poljoprivredna tehnika
    Ponedjeljak 8 - 10 Agrikulturna kemija (1. turnus: 1-15; 2. turnus: 16-30) lab. OPB
      12 - 14 Osnove biologije u agronomiji prakt. spb.
    Utorak 8 - 11 Osnove biologije u agronomiji IV/4
      12 - 14 Pedologija-FM, PT (skupine) lab. ped.
    Srijeda 8 - 11 Agrikulturna kemija VI/B
      11 - 13 Matematika 1 V/2
      14 - 15 Studentska tribina - BS online
      16 - 17 Informatika IV/1
      17 - 19 Repetitorij - kemija VI/B
    Četvrtak 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 1 sp. obj.
      11 - 12 Informatika VI/A
      15 - 18 Elementi i materijali poljoprivrednih strojeva i opreme IV/4
    Petak 8 - 10 Tehnička fizika u poljoprivredi-BS IV/2
      14 - 17 Pedologija-FM, PT VI/A
      17 - 19 Repetitorij - matematika VI/A
  • BS 3. semestar
    BS-Agrarna ekonomika
    Ponedjeljak 10 - 12 Tržište u agrobiznisu IV/B
      14 - 16 Tržište u agrobiznisu (1. skupina) IV/1
      16 - 18 Tržište u agrobiznisu (2. skupina) IV/1
    Utorak 11 - 13 Poslovna statistika 1 V/2
    Srijeda 12 - 15 Ekonomika prehrambene industrije IV/56
    Četvrtak 8 - 11 Računovodstvo u poljoprivredi IV/50
      11 - 13 Poslovna statistika 1 IV/50
    Petak 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
      10 - 14 Zakonodavstvo u agrobiznisu V/2
      14 - 16 Osnove troškova i kalkulacija u poljoprivredi IV/57
    BS-Agroekologija
    Ponedjeljak 8 - 10 Osnove agroekonomike VI/B
      11 - 14 Genetika - A, BZ, EP VI/A
    Utorak 8 - 11 Agrarna zoologija VI/B
    Srijeda 8 - 11 Osnove poljoprivredne tehnike VI/A
      13 - 15 Osnove agroekonomike IV/2
      16 - 18 Agrarna zoologija (skupine) Bijela vila
    Četvrtak 10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
      12 - 15 Oplemenjivanje bilja VI/A
    BS-Animalne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 10 Sustavi gospodarenja travnjacima IV/50
      10 - 12 Hranidba životinja IV/2
    Utorak 10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
      14 - 17 Uzgoj i korištenje goveda IV/B
    Srijeda 12 - 13 Sustavi gospodarenja travnjacima (1. skupina) prakt. spb.
      13 - 14 Sustavi gospodarenja travnjacima (2. skupina) prakt. spb.
      14 - 17 Uzgoj i korištenje peradi VII/2
      14 - 15 Sustavi gospodarenja travnjacima (3. skupina) prakt. spb.
    Četvrtak 8 - 11 Uzgoj i korištenje ovaca IV/56
      11 - 13 Hranidba životinja (1. skupina) IV/4
      13 - 15 Hranidba životinja (2. skupina) IV/4
    Petak 8 - 9 Osnove proizvodnje krmnog bilja IV/3
      9 - 10 Osnove proizvodnje krmnog bilja (1. skupina) prakt. spb.
      10 - 11 Osnove proizvodnje krmnog bilja (2. skupina) prakt. spb.
      11 - 12 Osnove proizvodnje krmnog bilja (3. skupina) prakt. spb.
    BS-Biljne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 10 Osnove agroekonomike VI/B
      11 - 14 Genetika - A, BZ, EP VI/A
    Srijeda 8 - 11 Osnove poljoprivredne tehnike VI/A
      13 - 15 Osnove agroekonomike IV/2
    Četvrtak 12 - 15 Oplemenjivanje bilja VI/A
      15 - 18 Sjemenarstvo i rasadničarstvo IV/50
    Petak 12 - 14 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
    BS-Ekološka poljoprivreda
    Ponedjeljak 8 - 10 Osnove agroekonomike VI/B
      11 - 14 Genetika - A, BZ, EP VI/A
    Srijeda 8 - 11 Osnove poljoprivredne tehnike VI/A
      13 - 15 Osnove agroekonomike IV/2
    Četvrtak 12 - 15 Uvod u ekološku poljoprivredu-A, BZ, EP VI/B
    Petak 10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
      12 - 15 Sustavi suzbijanja štetnih organizama IV/2
    BS-Fitomedicina
    Ponedjeljak 8 - 10 Načela fitofarmacije VI/A
      11 - 13 Opća entomologija IV/56
      13 - 15 Opća entomologija (1. skupina) prakt. p. zool.
    Utorak 11 - 14 Genetika - FM, H VI/A
      14 - 16 Načela fitofarmacije (1. skupina) IV/3
      16 - 18 Načela fitofarmacije (2. skupina) IV/3
    Srijeda 8 - 10 Opća entomologija (3. skupina) prakt. p. zool.
      10 - 12 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
      12 - 15 Osnove biljne patologije IV/B
    Četvrtak 8 - 10 Opća entomologija (4. skupina) prakt. p. zool.
      8 - 10 Osnove biljne patologije (1. skupina) prakt. herb.
      10 - 12 Osnove biljne patologije (3. skupina) prakt. herb.
      12 - 14 Opća entomologija (5. skupina) prakt. p. zool.
      14 - 16 Osnove biljne patologije (2. skupina) prakt. herb.
    Petak 9 - 11 Opća entomologija (2. skupina) prakt. p. zool.
      12 - 15 Aplikacija pesticida IV/B
    BS-Hortikultura
    Ponedjeljak 8 - 10 Vinogradarstvo 1 (1. skupina) Jazbina
      10 - 12 Vinogradarstvo 1 (2. skupina) Jazbina
      12 - 14 Vinogradarstvo 1 (3. skupina) Jazbina
      13 - 16 Vinogradarstvo 1 IV/56
    Utorak 8 - 10 Opće povrćarstvo (1. skupina) Vrt
      10 - 12 Parkovna dendrologija knj. UB
      12 - 15 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina IV/2
    Srijeda 8 - 10 Opće povrćarstvo (2. skupina) IV/56
      10 - 12 Opće povrćarstvo IV/56
      12 - 14 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
    Četvrtak 8 - 11 Parkovna dendrologija IV/2
      13 - 15 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina (1. skupina) Jazbina
    Petak 8 - 11 Voćarstvo 1 IV/4
      12 - 14 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina (2. skupina) Jazbina
    BS-Krajobrazna arhitektura
    Ponedjeljak 8 - 10 Oblikovanje otvorenog prostora 1 (1. skupina) IV/C
      10 - 12 Oblikovanje otvorenog prostora 1 IV/C
      12 - 14 Oblikovanje otvorenog prostora 1 (2. skupina) IV/C
    Utorak 8 - 10 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
    Srijeda 8 - 10 Osnove urbanističkog planiranja (1. skupina) IV/C
      10 - 12 Osnove urbanističkog planiranja IV/C
      12 - 14 Osnove urbanističkog planiranja (2. skupina) IV/C
      15 - 17 Parkovna dendrologija knj. UB
    Četvrtak 8 - 11 Parkovna dendrologija IV/2
      17 - 20 Likovna analiza i plastično oblikovanje ARH
    Petak 10 - 14 Geodezija i prostorne informacije Crtaonica
    BS-Poljoprivredna tehnika
    Ponedjeljak 8 - 11 Tehnika u stočarskoj proizvodnji IV/4
    Utorak 14 - 17 Prerada voća i povrća IV/50
    Srijeda 8 - 11 Motori SUI i traktori IV/4
    Četvrtak 8 - 10 Prerada voća i povrća prakt. spb.
      8 - 11 Tehnika u ratarskoj proizvodnji IV/4
      12 - 14 Tjelesna i zdravstvena kultura 3 sp. obj.
    Petak 8 - 11 Posliježetvena tehnologija IV/50
      12 - 15 Tehnika u hortikulturnoj proizvodnji IV/3
  • BS 5. semestar
    BS-Agrarna ekonomika
    Ponedjeljak 8 - 10 Melioracije u poljoprivredi IV/3
      8 - 11 Laboratorijska tehnologija VII/2
      10 - 13 Mediteransko voćarstvo VI/B
      15 - 18 Mediteransko voćarstvo (skupine) IV/3
    Utorak 8 - 12 Okolišna politika i ruralna područja Zavod
      12 - 15 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina IV/2
      13 - 16 Održavanje poljoprivrednih strojeva i opreme IV/4
      14 - 16 Lovstvo VI/B
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
      15 - 17 Uvod u opću mikrobiologiju IV/57
    Srijeda 8 - 11 Osnove poljoprivredne tehnike VI/A
      10 - 13 Osnove tehnologije rakija od grožđa i vinjaka IV/57
      12 - 15 Osnove oplemenjivanja domaćih životinja knj spec. st.
      15 - 18 Agroturizam IV/4
    Četvrtak 8 - 10 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina Jazbina
      13 - 16 Uvod u ekološku poljoprivredu-AE, PT IV/56
      15 - 18 Sjemenarstvo i rasadničarstvo IV/50
    Petak 8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      9 - 13 Metodologija znanstveno-istraživačkog rada u agroekonomici Zavod
      10 - 12 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina Jazbina
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      11 - 14 Mlijeko i mliječni proizvodi IV/57
      13 - 14 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      14 - 16 Lovstvo Lovište
    BS-Agroekologija
    Ponedjeljak 10 - 12 Ukrasno bilje IV/57
      12 - 14 Osnove statističke analize podataka IV/B
      14 - 16 Ukrasno bilje Crtaonica
      16 - 19 Voćarstvo IV/50
    Utorak 8 - 10 Elektroničko poslovanje IV/1
      11 - 13 Repelentno i insekticidno bilje IV/4
      14 - 17 Ekologija staništa i biljnih zajednica V/1
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
    Srijeda 10 - 12 Obnovljivi izvori energije (1. skupina ) lab. teh.
      10 - 12 Osnove vinogradarstva Jazbina
      12 - 15 Osnove oplemenjivanja domaćih životinja knj spec. st.
      15 - 18 Obnovljivi izvori energije IV/B
    Četvrtak 12 - 15 Uvod u ekološku poljoprivredu-A, BZ, EP VI/B
      13 - 15 Elektroničko poslovanje IV/50
      15 - 18 Sjemenarstvo i rasadničarstvo IV/50
    Petak 8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      8 - 11 Posliježetvena tehnologija IV/50
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      11 - 12 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      14 - 17 Osnove vinogradarstva IV/50
      14 - 16 Voćarstvo Jazbina
    BS-Animalne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 11 Laboratorijska tehnologija VII/2
      14 - 17 Agroekonomika u animalnoj proizvodnji VII/2
    Utorak 14 - 16 Lovstvo VI/B
    Srijeda 12 - 15 Osnove oplemenjivanja domaćih životinja knj spec. st.
    Četvrtak 8 - 11 Zaštita zdravlja domaćih životinja VII/2
      11 - 14 Objekti i oprema u stočarstvu VII/2
      14 - 16 Sekundarni animalni proizvodi VII/2
    Petak 10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      11 - 14 Mlijeko i mliječni proizvodi IV/57
      14 - 16 Lovstvo Lovište
    BS-Biljne znanosti
    Ponedjeljak 10 - 12 Tržište u agrobiznisu IV/B
      10 - 12 Ukrasno bilje IV/57
      14 - 16 Tržište u agrobiznisu IV/1
      14 - 16 Ukrasno bilje Crtaonica
      16 - 19 Voćarstvo IV/50
    Utorak 8 - 10 Elektroničko poslovanje IV/1
      14 - 16 Lovstvo VI/B
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
    Srijeda 14 - 17 Uzgoj i korištenje peradi VII/2
    Četvrtak 10 - 13 Mlinske sirovine knj. spb.
      12 - 15 Uvod u ekološku poljoprivredu-A, BZ, EP VI/B
      13 - 15 Elektroničko poslovanje IV/50
    Petak 8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      8 - 11 Posliježetvena tehnologija IV/50
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      10 - 11 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      12 - 14 Osnove vinogradarstva Jazbina
      14 - 16 Voćarstvo Jazbina
      14 - 17 Osnove vinogradarstva IV/50
      14 - 16 Osnove troškova i kalkulacija u poljoprivredi IV/57
      14 - 16 Lovstvo Lovište
    BS-Ekološka poljoprivreda
    Ponedjeljak 8 - 10 Obnovljivi izvori energije (1. skupina ) lab. teh.
      16 - 19 Voćarstvo IV/50
    Utorak 10 - 12 Obnovljivi izvori energije (2. skupina ) lab. teh.
      12 - 15 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina IV/2
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
    Srijeda 12 - 14 Osnove vinogradarstva Jazbina
      15 - 18 Obnovljivi izvori energije IV/B
    Četvrtak 8 - 10 Uvod u tehnologiju proizvodnje grožđa i vina Jazbina
      12 - 15 Oplemenjivanje bilja VI/A
      15 - 18 Sjemenarstvo i rasadničarstvo IV/50
    Petak 8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      8 - 11 Posliježetvena tehnologija IV/50
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      11 - 14 Mlijeko i mliječni proizvodi IV/57
      14 - 16 Voćarstvo Jazbina
      14 - 15 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      14 - 17 Osnove vinogradarstva IV/50
    BS-Fitomedicina
    Ponedjeljak 8 - 10 Melioracije u poljoprivredi IV/3
      10 - 12 Ukrasno bilje IV/57
      12 - 14 Ukrasno bilje IV/57
      16 - 19 Voćarstvo IV/50
    Utorak 11 - 13 Repelentno i insekticidno bilje IV/4
      14 - 17 Agroklimatologija - EP, FITO, H VI/A
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
    Četvrtak 12 - 15 Oplemenjivanje bilja VI/A
      14 - 17 Invazivni štetni organizmi u poljoprivredi V/1
    Petak 8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      8 - 10 Voćarstvo Jazbina
      9 - 10 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
    BS-Hortikultura
    Ponedjeljak 10 - 13 Mediteransko voćarstvo VI/B
      14 - 16 Suvremene tehnologije čuvanja i pakiranja voća Jazbina
      15 - 18 Mediteransko voćarstvo (skupine) IV/3
    Utorak 8 - 10 Elektroničko poslovanje IV/1
      11 - 14 Genetika - FM, H VI/A
      14 - 17 Prerada voća i povrća IV/50
      15 - 18 Gljivarstvo IV/2
    Srijeda 10 - 13 Osnove tehnologije rakija od grožđa i vinjaka IV/57
      12 - 15 Suvremene tehnologije čuvanja i pakiranja voća VII/1
    Četvrtak 8 - 10 Prerada voća i povrća prakt. spb.
      8 - 10 Predikatna, pjenušava i specijalna vina V/2
      10 - 11 Informatika VI/A
      10 - 13 Predikatna, pjenušava i specijalna vina (skupine) Jazbina
      12 - 15 Oplemenjivanje bilja VI/A
      13 - 15 Elektroničko poslovanje IV/50
      15 - 18 Sjemenarstvo i rasadničarstvo IV/50
    Petak 8 - 11 Posliježetvena tehnologija IV/50
      8 - 9 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      12 - 15 Tehnika u hortikulturnoj proizvodnji IV/3
      12 - 13 Gljivarstvo EC - Muzej Gljiva
    BS-Krajobrazna arhitektura
    Ponedjeljak 8 - 10 Istraživačke metode u društvenim znanostima Crtaonica
      11 - 14 Osnove crtanja AutoCAD programa (1. i 2. skupina) IV/1
      14 - 17 Agroklimatologija - A, BZ, KA, PT VI/A
      15 - 18 Ruralna i urbana sociologija IV/B
    Utorak 9 - 11 Osnove krajobraznog planiranja Crtaonica
      11 - 13 Razvoj oblikovanja krajobraza (1. skupina) krajobraz
      12 - 14 Principi fiziologije bilja Zavod
      12 - 14 Matematika VI/B
      13 - 15 Razvoj oblikovanja krajobraza krajobraz
      15 - 17 Razvoj oblikovanja krajobraza (2. skupina) krajobraz
    Srijeda 9 - 12 Osnove krajobraznog planiranja (1. skupina) IV/1
      12 - 15 Osnove krajobraznog planiranja (2. skupina) IV/1
    Četvrtak 8 - 10 Plan sadnje i primjena bilja u krajobraznom oblikovanju (1. skupina) IV/C
      10 - 12 Plan sadnje i primjena bilja u krajobraznom oblikovanju IV/C
      12 - 14 Plan sadnje i primjena bilja u krajobraznom oblikovanju (2. skupina) IV/C
    Petak 8 - 10 Uređenje gradskog krajobraza Crtaonica
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
      10 - 12 Uređenje gradskog krajobraza (1. skupina) IV/C
      12 - 14 Uređenje gradskog krajobraza (2. skupina) IV/C
    BS-Poljoprivredna tehnika
    Ponedjeljak 10 - 12 Ukrasno bilje IV/57
      13 - 16 Osnove hidraulike i toplinske tehnike u poljoprivredi IV/50
      14 - 17 Agroklimatologija - A, BZ, KA, PT VI/A
    Utorak 10 - 12 Obnovljivi izvori energije (2. skupina ) lab. teh.
      13 - 16 Održavanje poljoprivrednih strojeva i opreme IV/4
    Srijeda 8 - 11 Biomasa poljoprivrednih kultura knj. spb.
      15 - 18 Obnovljivi izvori energije IV/B
    Četvrtak 12 - 14 Obnovljivi izvori energije (1. skupina ) lab. teh.
      13 - 16 Uvod u ekološku poljoprivredu-AE, PT IV/56
    Petak 10 - 13 Osnove agrikulture - AE, PT IV/56
      10 - 12 Engleski jezik I IV/B
  • MS 1. semestar
    MS-AE:Agroekologija
    Ponedjeljak 8 - 10 Postanak tla IV/B
      10 - 13 Gnojiva i gnojidba IV/50
      14 - 16 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
    Utorak 12 - 14 Fizika tla IV/B
      14 - 15 Fizika tla (1. skupina) lab. ped.
      15 - 16 Fizika tla (2. skupina) lab. ped.
      16 - 18 Kemija tla IV/56
    Srijeda 11 - 13 Ekofiziologija IV/3
      13 - 15 Gnojiva i gnojidba (1. turnus) lab. ib.
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
      16 - 19 Mikrobna ekologija IV/3
    Četvrtak 8 - 10 Mikrobna ekologija (1. turnus) lab. ped.
      10 - 12 Osnove biometrike VI/B
      12 - 13 Kemija tla (1. skupina) lab. ped.
      13 - 14 Kemija tla (2. skupina) lab. ped.
      14 - 16 Mikrobna ekologija (1. turnus) lab. ped.
    MS-AE:Mikrobna biotehnologija u poljoprivredi
    Ponedjeljak 8 - 10 Postanak tla IV/B
      10 - 13 Gnojiva i gnojidba IV/50
      14 - 16 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
    Utorak 8 - 9 Fizika tla (1. skupina) lab. ped.
      9 - 10 Fizika tla (2. skupina) lab. ped.
      10 - 11 Kemija tla (1. skupina) lab. ped.
      11 - 12 Kemija tla (2. skupina) lab. ped.
      12 - 14 Fizika tla IV/B
      16 - 18 Kemija tla IV/56
    Srijeda 11 - 13 Ekofiziologija IV/3
      13 - 15 Gnojiva i gnojidba (2. turnus) lab. ib.
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
      16 - 19 Mikrobna ekologija IV/3
    Četvrtak 8 - 10 Mikrobna ekologija (2. turnus) lab. ped.
      10 - 12 Osnove biometrike VI/B
      14 - 16 Mikrobna ekologija (2. turnus) lab. ped.
    MS-Agrobiznis i ruralni razvitak
    Ponedjeljak 8 - 11 Projektni menadžment i projekti u agrobiznisu V/2
      14 - 17 Upravljanje troškovima u agrobiznisu V/2
    Utorak 8 - 12 Strateški menadžment u agrobiznisu Zavod
      13 - 16 Istraživanje tržišta V/2
    Srijeda 8 - 12 Upravljanje ljudskim resursima u agrobiznisu Zavod
      13 - 16 Ruralna sociologija IV/3
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 11 - 14 Agrarna i ruralna politika 2 V/2
    Petak 14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Biljne znanosti
    Ponedjeljak 14 - 17 Biljna biotehnologija IV/4
    Utorak 8 - 10 Biljna biokemija (turnusi) lab. ib.
      10 - 12 Biljna biotehnologija lab. opl.
    Srijeda 13 - 15 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 10 - 12 Osnove biometrike VI/B
      15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 11 - 14 Biljna biokemija VI/A
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Ekološka poljoprivreda i agroturizam
    Ponedjeljak 8 - 10 Prirodni neprijatelji i načela biološkog suzbijanja IV/57
    Utorak 8 - 10 Osnove biometrike ((vj.)) IV/56
      10 - 12 Prirodni neprijatelji i načela biološkog suzbijanja prakt. p. zool.
      12 - 15 Organsko-biološka proizvodnja povrća IV/56
      14 - 16 Organsko-biološka proizvodnja povrća (1. skupina) Vrt
    Srijeda 10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Organsko-biološka proizvodnja povrća (2. skupina) Vrt
      10 - 12 Osnove biometrike VI/B
      15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 11 - 14 Ruralni turizam IV/50
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Fitomedicina
    Ponedjeljak 8 - 10 Fitobakteriologija i fitovirologija (1. skupina) prakt. herb.
      12 - 15 Specijalna herbologija IV/2
      15 - 17 Fitobakteriologija i fitovirologija (2. skupina) prakt. herb.
    Utorak 8 - 10 Specijalna herbologija (1. skupina) prakt. herb.
      10 - 12 Fitomikologija (1. skupina) prakt. herb.
      12 - 14 Specijalna herbologija (2. skupina) prakt. herb.
      14 - 16 Fitomikologija (2. skupina) prakt. herb.
      14 - 16 Primijenjena entomologija (5. skupina) prakt. p. zool.
    Srijeda 8 - 10 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
      10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Primijenjena entomologija IV/57
      10 - 12 Osnove biometrike VI/B
      12 - 15 Fitomikologija IV/57
      15 - 17 Primijenjena entomologija (1. skupina) prakt. p. zool.
    Petak 8 - 11 Fitobakteriologija i fitovirologija IV/57
      11 - 13 Primijenjena entomologija (2. skupina) prakt. p. zool.
      13 - 15 Primijenjena entomologija (3. skupina) prakt. p. zool.
      15 - 17 Primijenjena entomologija (4. skupina) prakt. p. zool.
    MS-Genetika i oplemenjivanje životinja
    Ponedjeljak 11 - 14 Citologija knj spec. st.
      14 - 17 Molekularna genetika životinja knj spec. st.
    Utorak 8 - 11 Varijabilnost Y kromosoma i mtDNA knj spec. st.
    Srijeda 8 - 10 Uvod u SAS i R Zavod
      11 - 14 Biometrika i planiranje istraživanja na životinjama VII/2
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    MS-H:Povrćarstvo
    Ponedjeljak 8 - 12 Biološki i ekološki čimbenici uzgoja povrća Vrt
    Utorak 8 - 10 Biljna biokemija (turnusi) lab. ib.
      10 - 12 Osnove biometrike ((vj.)) IV/56
      12 - 15 Organsko-biološka proizvodnja povrća IV/56
    Srijeda 8 - 10 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi lab. ib.
      11 - 14 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi VI/B
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Organsko-biološka proizvodnja povrća Vrt
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      11 - 14 Biljna biokemija VI/A
    MS-Hranidba životinja i hrana
    Ponedjeljak 14 - 16 Hranidba preživača Zavod
    Utorak 11 - 14 Hrana za životinje VII/2
      14 - 16 Opća hranidba životinja VII/2
    Srijeda 15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Biokemija - odabrana poglavlja IV/B
      10 - 12 Biologija probave i metabolizam IV/57
    Petak 8 - 10 Kemija i kontrola hrane za životinje VII/2
      10 - 13 Hranidba preživača VII/2
      13 - 16 Metode vrednovanja hrane za životinje VII/2
    MS-H:Ukrasno bilje
    Ponedjeljak 12 - 14 Fiziološki aspekti uzgoja cvjećarskih kultura Vrt
      14 - 17 Okolišni čimbenici u ukrasnoj hortikulturi Vrt
    Utorak 10 - 12 Osnove biometrike ((vj.)) IV/56
      12 - 14 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi (1. skupina (1-10)) lab. ib.
      16 - 18 Okolišni čimbenici u ukrasnoj hortikulturi Vrt
    Srijeda 11 - 14 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi VI/B
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Biljna biokemija (turnusi) lab. ib.
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      11 - 14 Biljna biokemija VI/A
      14 - 17 Fiziološki aspekti uzgoja cvjećarskih kultura Vrt
    MS-H:Vinogradarstvo i vinarstvo
    Ponedjeljak 11 - 13 Biologija i ekologija vinove loze VII/1
      13 - 16 Ampelografija VII/1
    Utorak 8 - 10 Osnove biometrike ((vj.)) IV/56
      10 - 12 Tehnologija vina (1. i 2. skupina) Jazbina
      12 - 14 Ampelografija (1. skupina) Jazbina
      14 - 16 Ampelografija (2. skupina) Jazbina
      14 - 16 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi (1. skupina (1-10)) lab. ib.
    Srijeda 11 - 14 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi VI/B
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Biljna biokemija (turnusi) lab. ib.
      14 - 16 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi (2. skupina (11-20)) lab. ib.
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      8 - 10 Tehnologija vina VII/1
      11 - 14 Biljna biokemija VI/A
    MS-H:Voćarstvo
    Ponedjeljak 8 - 11 Primijenjene tehnologije uzgoja voća VII/1
    Utorak 8 - 10 Biljna biokemija (turnusi) lab. ib.
      10 - 12 Osnove biometrike ((vj.)) IV/56
    Srijeda 8 - 10 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi lab. ib.
      11 - 14 Principi i perspektive ishrane u hortikulturi VI/B
      14 - 17 Rasadničarstvo voćarskih kultura V/1
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      11 - 14 Biljna biokemija VI/A
    MS-Krajobrazna arhitektura
    Ponedjeljak 9 - 11 Krajobrazno planiranje - Studio IV/1
      11 - 13 Krajobrazno planiranje - Studio Crtaonica
    Utorak 8 - 11 Ekološka psihologija IV/B
      11 - 14 Teorija zaštitnog planiranja Crtaonica
    Srijeda 9 - 11 Krajobrazno oblikovanje - studio 1 Crtaonica
      11 - 13 Krajobrazno oblikovanje - studio 1 Crtaonica
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 12 - 13 Urbanističko planiranje Crtaonica
      13 - 15 Urbanističko planiranje Crtaonica
    MS-Mediteranska poljoprivreda
    Ponedjeljak 13 - 18 Nastava iz Med-Polj null
    Utorak 12 - 18 Nastava iz Med-Polj VII/1
    Srijeda 12 - 18 Nastava iz Med-Polj VII/1
    Četvrtak 12 - 18 Nastava iz Med-Polj VII/1
    Petak 12 - 18 Nastava iz Med-Polj VII/1
    MS-Obnovljivi izvori energije u poljoprivredi
    Ponedjeljak 8 - 11 Nastava MS-OIEP V/1
    Utorak 8 - 11 Nastava MS-OIEP V/1
    Srijeda 8 - 11 Nastava MS-OIEP V/1
    Četvrtak 8 - 11 Nastava MS-OIEP V/1
    Petak 8 - 11 Nastava MS-OIEP V/1
    MS-Proizvodnja i prerada mesa
    Ponedjeljak 8 - 11 Uzgoj goveda i sustavi proizvodnje goveđeg mesa spec. st.
    Srijeda 8 - 11 Uzgoj ovaca i sustavi proizvodnje ovčjeg mesa spec. st.
      11 - 14 Uzgoj i sustavi proizvodnje mesa peradi i jaja spec. st.
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Biokemija - odabrana poglavlja IV/B
      10 - 12 Biologija probave i metabolizam IV/57
    Petak 8 - 10 Uzgoj koza i sustavi proizvodnje kozjeg mesa spec. st.
      10 - 13 Osnove rasta domaćih životinja spec. st.
    MS-Proizvodnja i prerada mlijeka
    Ponedjeljak 11 - 14 Mljekarska mikrobiologija VII/2
      14 - 17 Kemija i fizika mlijeka spec. st.
    Srijeda 11 - 14 Biometrika i planiranje istraživanja na životinjama VII/2
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 8 - 10 Biokemija - odabrana poglavlja IV/B
      14 - 16 Biologija laktacije Zavod
    Petak 10 - 13 Hranidba preživača VII/2
    MS-PT:Mehanizacija
    Ponedjeljak 11 - 13 Matematika 2 V/2
    Utorak 8 - 11 Poljoprivredna tehnika 2 IV/3
      12 - 15 Poljoprivredno inženjerstvo Zavod
    Srijeda 8 - 11 Izabrana poglavlja procesne tehnike IV/50
      13 - 15 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      11 - 13 Hidraulički i pneumatski sustavi u poljoprivedi IV/4
    MS-PT:Melioracije
    Ponedjeljak 11 - 13 Matematika 2 V/2
    Utorak 8 - 11 Poljoprivredna tehnika 2 IV/3
      12 - 15 Poljoprivredno inženjerstvo Zavod
    Srijeda 8 - 11 Izabrana poglavlja procesne tehnike IV/50
      13 - 15 Osnove biometrike ((vj.)) IV/57
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Petak 8 - 10 Osnove biometrike VI/B
      11 - 13 Hidraulički i pneumatski sustavi u poljoprivedi IV/4
    MS-Ribarstvo i lovstvo
    Ponedjeljak 12 - 18 Limnologija i oceanologija (1. i 2. skupina) Bijela vila
    Utorak 8 - 11 Ihtiologija Bijela vila
      12 - 14 Lov Bijela vila
      14 - 16 Opća hranidba životinja VII/2
    Srijeda 8 - 11 Biljne vrste u lovištu IV/3
      14 - 16 Lov Lovište
      15 - 16 Studentska tribina - MS online
    Četvrtak 10 - 12 Biologija probave i metabolizam IV/57
      12 - 15 Biologija i ekologija divljači Bijela vila
      12 - 15 Info sustavi u poljoprivredi Zavod
  • MS 3. semestar
    MS-AE:Agroekologija
    Ponedjeljak 8 - 12 Gospodarenje melioracijskim sustavima Zavod
      8 - 10 Ishrana bilja i kvaliteta hrane (1. skupina) lab. ib.
      11 - 14 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva IV/4
      12 - 16 Kvaliteta i zaštita tla knj. ped.
      16 - 18 Bakteriologija i mikologija u biotehnologiji (2. turnus) lab. ped.
    Utorak 8 - 12 Geomorfologija knj. ped.
      12 - 15 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima IV/57
      17 - 19 Genetički modificirane biljke u proizvodnji hrane PBF/5
    Srijeda 11 - 14 Sanacija i obnova oštećenih tala IV/50
      12 - 14 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima lab. OPB
      12 - 14 Interakcije herbicida u tlu prakt. herb.
      16 - 19 Bakteriologija i mikologija u biotehnologiji IV/50
    Četvrtak 10 - 12 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva lab. teh.
      12 - 14 Ishrana bilja i kvaliteta hrane (2. skupina) lab. ib.
      14 - 16 GIS i prirodni resursi IV/1
      15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 8 - 11 Ishrana bilja i kvaliteta hrane Vrt
      8 - 10 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva lab. teh.
      12 - 16 Zaštita okoliša od suvišnih voda knj.mel.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-AE:Mikrobna biotehnologija u poljoprivredi
    Ponedjeljak 8 - 10 Ishrana bilja i kvaliteta hrane (1. skupina) lab. ib.
      11 - 14 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva IV/4
      16 - 18 Bakteriologija i mikologija u biotehnologiji (2. turnus) lab. ped.
    Utorak 12 - 15 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima IV/57
      17 - 19 Genetički modificirane biljke u proizvodnji hrane PBF/5
    Srijeda 11 - 14 Sanacija i obnova oštećenih tala IV/50
      12 - 14 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima lab. OPB
      16 - 18 Genetički modificirane biljke u proizvodnji hrane PBF/5
      16 - 19 Bakteriologija i mikologija u biotehnologiji IV/50
    Četvrtak 12 - 14 Ishrana bilja i kvaliteta hrane (2. skupina) lab. ib.
      15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 8 - 11 Ishrana bilja i kvaliteta hrane Vrt
      8 - 10 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva lab. teh.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-Agrobiznis i ruralni razvitak
    Ponedjeljak 12 - 14 Regionalni marketing Zavod
    Utorak 8 - 11 Poljoprivredno savjetodavstvo i komunikacije V/2
      12 - 16 Socioekonomske i rodne analize Zavod
    Srijeda 8 - 11 Ruralna infrastruktura V/2
      12 - 14 Financijski menadžment u agrobiznisu Zavod
      14 - 16 Primjena marketinga i inovacije u agrobiznisu Zavod
    Četvrtak 12 - 15 Upravljanje rizikom u poljoprivredi IV/3
      12 - 15 Info sustavi u poljoprivredi Zavod
      14 - 17 Ponašanje potrošača na tržištima hrane V/2
      15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 8 - 10 Fondovi EU i ruralni razvoj V/2
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-Biljne znanosti
    Ponedjeljak 8 - 12 Oplemenjivanje bilja za ekološku poljoprivredu knj. opl.
      8 - 11 Alternativne oranične kulture i sustavi proizvodnje knj. spb.
    Utorak 8 - 11 Krmne kulture knj. spb.
      10 - 14 Kvantitativna genetika u biljnim znanostima knj. opl.
      11 - 14 Zrnate mahunarke u ratarstvu knj. spb.
    Srijeda 8 - 11 Biljne vrste u lovištu IV/3
      10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      15 - 18 Proizvodnja i prerada ljekovitih i aromatičnih kultura IV/57
    Četvrtak 8 - 10 Daljinska istraživanja u poljoprivredi knj. spb.
      10 - 13 Korjenasto-gomoljaste kulture 312
      12 - 14 Biljne vrste u lovištu (1. skupina) prakt. spb.
      14 - 16 Biljne vrste u lovištu (2. skupina) prakt. spb.
      16 - 18 Biljne vrste u lovištu (3. skupina) prakt. spb.
    Petak 8 - 11 Uljarice knj. spb.
      12 - 16 Molekularno oplemenjivanje bilja knj. opl.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-Ekološka poljoprivreda i agroturizam
    Ponedjeljak 8 - 11 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda IV/56
      10 - 12 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda lab. teh.
      11 - 14 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva IV/4
      12 - 14 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda lab. teh.
    Utorak 8 - 11 Krmne kulture knj. spb.
      8 - 11 Ekološko maslinarstvo IV/57
      11 - 13 Repelentno i insekticidno bilje IV/4
      12 - 15 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima IV/57
      14 - 17 Prerada voća i povrća IV/50
      14 - 16 Lovstvo VI/B
    Srijeda 8 - 11 Biljne vrste u lovištu IV/3
      12 - 14 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima lab. OPB
      13 - 16 Ruralna sociologija (1. skupina) IV/3
      15 - 18 Proizvodnja i prerada ljekovitih i aromatičnih kultura IV/57
    Četvrtak 8 - 10 Prerada voća i povrća prakt. spb.
      10 - 12 Energetska iskoristivost biomase i biogoriva lab. teh.
      12 - 15 Samonikle biljne vrste i uporabna vrijednost Vrt
      12 - 14 Proizvodnja i prerada jestivih i ljekovitih gljiva spec. st.
      14 - 16 Biljne vrste u lovištu (2. skupina) prakt. spb.
    Petak 8 - 10 Lovstvo Lovište
      10 - 12 Lovstvo Lovište
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-Fitomedicina
    Ponedjeljak 8 - 10 Prirodni neprijatelji i načela biološkog suzbijanja IV/57
      10 - 13 Fitofarmacija u hortikulturi prakt. p. zool.
      14 - 17 Biljna biotehnologija IV/4
      15 - 18 Poljoprivredno savjetodavstvo u fitomedicini IV/C
    Utorak 8 - 11 Zaštita uskladištenih poljoprivrednih proizvoda od štetočinja (1. skupina) IV/50
      12 - 14 Zaštita uskladištenih poljoprivrednih proizvoda od štetočinja prakt. p. zool.
      12 - 15 Organsko-biološka proizvodnja povrća IV/56
      14 - 16 Organsko-biološka proizvodnja povrća Vrt
    Srijeda 8 - 10 Ekologija korova prakt. herb.
      10 - 12 Legislativa u zaštiti bilja prakt. herb.
      12 - 14 Biljna biotehnologija lab. opl.
      12 - 14 Interakcije herbicida u tlu prakt. herb.
      14 - 16 Laboratorijske tehnike u fitopatologiji IV/50
      14 - 16 Laboratorijske tehnike u fitopatologiji (1. skupina) prakt. herb.
      16 - 18 Laboratorijske tehnike u fitopatologiji (2. skupina) Knj. herbologija
    Četvrtak 8 - 10 Prirodni neprijatelji i načela biološkog suzbijanja IV/3
      10 - 13 Forenzična entomologija IV/B
      14 - 16 GIS i prirodni resursi IV/1
    Petak 8 - 10 Biljna karantena IV/B
      8 - 10 Biljna karantena IV/B
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
      14 - 16 Ekologija štetnika i načela prognoze V/2
    MS-Genetika i oplemenjivanje životinja
    Ponedjeljak 12 - 15 Populacijska genetika Zavod
    Utorak 12 - 15 Programiranje u programima SAS i R Zavod
    Srijeda 14 - 17 Upravljanje reprodukcijom domaćih životinja spec. st.
    Četvrtak 8 - 10 Biokemija - odabrana poglavlja IV/B
      10 - 12 Pisanje i izlaganje znanstvenog rada Zavod
      10 - 12 Genetika mesa Zavod
      12 - 15 Biologija i ekologija divljači Bijela vila
    Petak 8 - 11 Kvantitativna genetika Zavod
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 16 Genetika i oplemenjivanje medonosnih pčela Bijela vila
    MS-H:Povrćarstvo
    Ponedjeljak 10 - 13 Fitofarmacija u hortikulturi prakt. p. zool.
      14 - 17 Biljna biotehnologija IV/4
    Utorak 10 - 12 Agrobiotopi zaštićenih prostora Vrt
      12 - 14 Hidroponski uzgoj povrća i cvijeća Vrt
      14 - 16 GIS u ekologiji bilja Zavod
    Srijeda 8 - 11 Fiziološki procesi ubranog voća i povrća Vrt
      10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      12 - 14 Biljna biotehnologija lab. opl.
    Četvrtak 10 - 13 Korjenasto-gomoljaste kulture 312
      12 - 14 Proizvodnja i prerada jestivih i ljekovitih gljiva spec. st.
      12 - 15 Samonikle biljne vrste i uporabna vrijednost Vrt
    Petak 13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Hranidba životinja i hrana
    Utorak 8 - 11 Krmne kulture knj. spb.
      13 - 16 Uzgoj i korištenje vodne peradi i nojeva spec. st.
    Srijeda 12 - 14 Hranidba goveda u proizvodnji mesa Ured
      14 - 17 Upravljanje reprodukcijom domaćih životinja spec. st.
      15 - 17 Kinetika probave hrane u životinja V/2
    Četvrtak 8 - 10 Precizna hranidba ovaca i koza spec. st.
      10 - 12 Pisanje i izlaganje znanstvenog rada Zavod
    Petak 8 - 11 Uljarice knj. spb.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-H:Ukrasno bilje
    Ponedjeljak 10 - 13 Fitofarmacija u hortikulturi prakt. p. zool.
      14 - 17 Proizvodnja jagodastog voća V/1
      14 - 17 Biljna biotehnologija IV/4
    Utorak 8 - 11 Tehnologija dorade i skladištenje cvijeća Zavod
      12 - 14 Tehnologija dorade i skladištenje cvijeća lab. teh.
      12 - 14 Hidroponski uzgoj povrća i cvijeća Vrt
      14 - 16 Uređenje interijera biljem IV/C
      14 - 16 GIS u ekologiji bilja Zavod
    Srijeda 8 - 12 Oplemenjivanje biljnih vrsta za ornamentalnu primjenu knj. opl.
      12 - 14 Biljna biotehnologija lab. opl.
      12 - 15 Dorada hortikulturnih sirovina za dekorativnu primjenu Vrt
      15 - 18 Proizvodnja i prerada ljekovitih i aromatičnih kultura IV/57
    Četvrtak 8 - 10 Ukrasne voćne vrste Zavod
      10 - 12 Uvod u hortikulturnu terapiju Vrt
      12 - 15 Samonikle biljne vrste i uporabna vrijednost Vrt
    Petak 8 - 11 Samoniklo voće knj. opl.
      10 - 12 Bolesti ukrasnog bilja prakt. herb.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      13 - 15 Bolesti ukrasnog bilja IV/56
    MS-H:Vinogradarstvo i vinarstvo
    Ponedjeljak 10 - 13 Fitofarmacija u hortikulturi prakt. p. zool.
      12 - 15 Tehnika u voćarstvu i vinogradarstvu IV/3
      14 - 17 Biljna biotehnologija IV/4
    Utorak 8 - 11 Ekološko maslinarstvo IV/57
      10 - 12 Senzorna svojstva i ocjenjivanje vina VII/1
      14 - 16 GIS u ekologiji bilja Zavod
    Srijeda 8 - 10 Senzorna svojstva i ocjenjivanje vina Jazbina
      10 - 12 Projektiranje vinograda i vinarija VII/1
      10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      12 - 14 Biljna biotehnologija lab. opl.
      14 - 17 Vinogradarstvo i vina svijeta (1. i 2. skupina) Jazbina
    Četvrtak 8 - 10 Znanstvena dostignuća u vinogradarstvu i vinarstvu VII/1
      10 - 12 Fiziologija dozrijevanja grožđa VII/1
      15 - 18 Vinogradarstvo i vina svijeta Jazbina
    Petak 10 - 13 Kakvoća rakija od grožđa i drugog voća VII/1
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-H:Voćarstvo
    Ponedjeljak 10 - 13 Fitofarmacija u hortikulturi prakt. p. zool.
      12 - 15 Tehnika u voćarstvu i vinogradarstvu IV/3
      14 - 17 Proizvodnja jagodastog voća V/1
    Utorak 8 - 10 Specifičnosti tehnologije čuvanja i pakiranja voća Jazbina
      8 - 11 Ekološko maslinarstvo IV/57
      14 - 16 GIS u ekologiji bilja Zavod
    Srijeda 8 - 10 Specifičnosti tehnologije čuvanja i pakiranja voća VII/1
      10 - 13 Načela integrirane zaštite bilja IV/2
      11 - 15 Komunikacijski sustavi Zavod
    Četvrtak 14 - 16 GMO u proizvodnji hrane Zavod
    Petak 8 - 11 Samoniklo voće knj. opl.
      10 - 13 Kakvoća rakija od grožđa i drugog voća VII/1
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Krajobrazna arhitektura
    Utorak 12 - 14 Etika okoliša FIL
      14 - 16 Kultura građenja Crtaonica
    Srijeda 8 - 10 Uređivanje voda Zavod
      11 - 15 Arhitektonsko projektiranje - Studio krajobraz
    Četvrtak 8 - 10 Krš kao prostorni fenomen krajobraz
      10 - 12 Uređenje ruralnog krajobraza IV/1
      14 - 16 Uređenje ruralnog krajobraza IV/C
    Petak 9 - 13 Arhitektonsko projektiranje - Studio krajobraz
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 16 Psihologija ekološki održivog ponašanja Zavod
    MS-Obnovljivi izvori energije u poljoprivredi
    Ponedjeljak 11 - 14 Nastava MS-OIEP V/1
    Utorak 11 - 14 Nastava MS-OIEP V/1
    Srijeda 11 - 14 Nastava MS-OIEP V/1
    Četvrtak 11 - 14 Nastava MS-OIEP V/1
    Petak 11 - 14 Nastava MS-OIEP V/1
    MS-Proizvodnja i prerada mesa
    Ponedjeljak 8 - 11 Zdravstveni aspekti proizvodnje mesa i mlijeka Ured
      11 - 14 Toplinski obrađeni mesni proizvodi spec. st.
      14 - 17 Senzorska analiza mesa i mesnih proizvoda Ured
    Utorak 8 - 10 Sustavi proizvodnje i prerade mesa kopitara spec. st.
      10 - 13 Fermentirani mesni proizvodi spec. st.
      14 - 16 Sustavi proizvodnje i prerade mesa kopitara prak.prer.mesa
    Srijeda 8 - 11 Proizvodnja mesa divljači VII/2
      11 - 14 Biometrika i planiranje istraživanja na životinjama VII/2
      14 - 17 Upravljanje reprodukcijom domaćih životinja spec. st.
    Četvrtak 8 - 10 Fermentirani mesni proizvodi prak.prer.mesa
      10 - 12 Alternativni uzgoji svinja spec. st.
      10 - 12 Genetika mesa Zavod
      12 - 14 Toplinski obrađeni mesni proizvodi prak.prer.mesa
      14 - 17 Uzgoj i sustavi proizvodnje mesa vodne peradi spec. st.
    Petak 10 - 12 Hranidba preživača IV/3
      12 - 16 Molekularna genetika u animalnoj proizvodnji Zavod
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-Proizvodnja i prerada mlijeka
    Ponedjeljak 8 - 11 Proizvodnja mlijeka i mesa kopitara knj spec. st.
    Utorak 8 - 11 Fermentirana mlijeka VII/2
    Srijeda 12 - 15 Senzorno ocjenjivanje mlijeka i mliječnih proizvoda Zavod
      12 - 16 Genotipovi i selekcija u proizvodnji mlijeka Ured
    Četvrtak 8 - 11 Tehnologija proizvodnje sladoleda knj spec. st.
    Petak 13 - 16 Tehnologija proizvodnje vrhnja, maslaca i mliječnih deserata spec. st.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-PT:Mehanizacija
    Ponedjeljak 8 - 11 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda IV/56
      10 - 12 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda lab. teh.
      12 - 15 Tehnika u voćarstvu i vinogradarstvu IV/3
      12 - 14 Ekološki postupci u doradi i skladištenju ratarskih proizvoda lab. teh.
    Utorak 8 - 11 Zaštita uskladištenih poljoprivrednih proizvoda od štetočinja (1. skupina) IV/50
      8 - 11 Tehnologija dorade i skladištenje cvijeća Zavod
      12 - 14 Zaštita uskladištenih poljoprivrednih proizvoda od štetočinja prakt. p. zool.
    Srijeda 8 - 10 Tehnologija dorade i skladištenje cvijeća lab. teh.
      8 - 11 Automatizacija poljoprivrednih procesa Zavod
      13 - 17 Hlađenje i rashladni sustavi u poljoprivredi Zavod
    Petak 12 - 16 Gospodarenje otpadom iz poljoprivrede lab. teh.
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
    MS-PT:Melioracije
    Ponedjeljak 8 - 12 Gospodarenje melioracijskim sustavima Zavod
    Utorak 12 - 14 Fizika tla IV/B
      14 - 15 Fizika tla lab. ped.
    Srijeda 8 - 11 Automatizacija poljoprivrednih procesa Zavod
      10 - 12 Hidrotehnika u poljoprivredi Zavod
      11 - 14 Sanacija i obnova oštećenih tala IV/50
      13 - 17 Hlađenje i rashladni sustavi u poljoprivredi Zavod
    Četvrtak 13 - 15 Hidrotehnika u poljoprivredi knj.mel.
    Petak 13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
    MS-Ribarstvo i lovstvo
    Ponedjeljak 8 - 12 Nove tehnologije u akvakulturi Bijela vila
      8 - 11 Proizvodnja mlijeka i mesa kopitara knj spec. st.
      14 - 17 Molekularna genetika životinja knj spec. st.
    Utorak 8 - 11 Varijabilnost Y kromosoma i mtDNA knj spec. st.
      8 - 11 Ekološka psihologija IV/B
      12 - 15 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima IV/57
      13 - 16 Uzgoj i korištenje vodne peradi i nojeva spec. st.
    Srijeda 8 - 10 Tehnologija prerade akvatičnih organizama i mesa divljači Bijela vila
      12 - 14 Gospodarenje u ekološki osjetljivim područjima lab. OPB
      12 - 16 Sportski i rekreacijski ribolov Ured
    Četvrtak 15 - 18 Globalna ekologija IV/2
    Petak 8 - 10 Tehnologija prerade akvatičnih organizama i mesa divljači Bijela vila
      10 - 12 Hranidba preživača IV/3
      13 - 15 Engleski jezik II IV/4
      14 - 17 Menadžment malih i srednjih poduzeća u agrobiznisu IV/C
  • Inter-EnAgro
    1. semestar
    Ponedjeljak 9 - 12 Quantitative methods for agriculture and environment science Dep
      12 - 15 Environmental soil science knj.mel.
    Srijeda 8 - 10 Agroclimatology and climate change Knj. OPB
      10 - 12 Mineralogy and petrology knj.mel.
      12 - 14 Agri-environmental law and policy Dep
    Četvrtak 9 - 13 Hydrology and water resources Dep
      14 - 18 Analytical chemistry and laboratory methods Dep
    3. semestar
    Ponedjeljak 10 - 12 Environmental risk analysis and management Dep
      12 - 14 Livestock production and the environment Dep
    Utorak 8 - 12 Aquatic ecosystems and biodiversity Dep
      12 - 14 Water management in agriculture Dep
    Srijeda 8 - 12 Field crops management Dep
      12 - 14 Plant pest management Dep
    Četvrtak 12 - 14 Spatial analysis and GIS Dep
    Petak 8 - 10 Management of plant diseases Dep
  • Foreign Students
    1. semestar
    Ponedjeljak 8 - 12 Specificities of postharvest technology of fruit crops Dep
      8 - 12 Post Harvest Technology Dep
      10 - 12 Applied entomology Zavod
      12 - 14 Urban landscape design Dep
      12 - 16 Wildlife ecology and conservation Dep
    Utorak 8 - 10 Sensory properties and evaluation of wine VII/1
      11 - 15 Evolution of landscape design Dep
      12 - 14 Weed Ecology Dep
      12 - 16 Strategic Management in Agribusiness Dep
      12 - 14 Project Management and Projects in Agribusiness Dep
      12 - 16 Limnology and Oceanology Dep
      12 - 14 Grassland management systems Dep
      14 - 16 Weed Science and management Dep
    Srijeda 8 - 12 Agribusiness Marketing and Consumer Behaviour Dep
      8 - 12 Planting plan and plant use in landscape design Dep
      8 - 12 Agribusiness Marketing and Consumer Behaviour Dep
      9 - 13 Business Statistics 1 Dep
      10 - 12 GIS and Natural Resources Dep
      12 - 16 Risk Management in Agriculture Dep
      12 - 16 Ichthyology Dep
      13 - 15 World wines and viticulture V/2
    Petak 8 - 10 Applied entomology Dep
      8 - 10 Energetic utilization of biomass and biofuel Dep
      10 - 14 Global Ecology Dep
    3. semestar
    - - - -
    5. semestar
    - - - -

Prijava djelatnika

Mrežna stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačiće upotrebljavamo kako bismo personalizirali sadržaj i oglase, omogućili značajke društvenih medija i analizirali promet. Isto tako, podatke o vašoj upotrebi naše web-lokacije dijelimo s partnerima za društvene medije, oglašavanje i analizu, a oni ih mogu kombinirati s drugim podacima koje ste im pružili ili koje su prikupili dok ste upotrebljavali njihove usluge. Nastavkom korištenja naših internetskih stranica vi prihvaćate našu upotrebu kolačića. Polica privatnosti.